Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Természetes, vagy mű lányok...

Természetes, vagy mű lányok jönnek be a 'pasi átlagnak'?

Figyelt kérdés
mű alatt festett hajat, akár tetovált szemöldök, műkörmöt, szolibarna bőrt, merész öltözködést, magassarkút, akár műszempilla póthajt értek..
2011. okt. 13. 19:49
 1/6 PontAz7831 ***** válasza:
0%

én szeretem az ilyen ribancokat

egy éjszakára jók utána elküldöm őket rántott húsért,majd örökre eltűnök

2011. okt. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Természetes!

Engem kifizetetten taszít az ilyen ribancos külső.

25F

2011. dec. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
en csatlakozom a elsohoz a festet ribancok jok egy ejszakara de masra nem nagyon . nekem peldaul az olyan lanyok jonek be akik nem boritanak magukra ket hordo festeket es az ilyen lanyokal joban is lehet beszelgetni es nem olyan bekebzeltek mint a festet ribancok tisztelet a kivetelnek
2012. febr. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ahógy írták ideig-óráig jók,de hosszú komoly kapcsit nem kezdenék velük.

akad egy-két kivétel de az elsőre nem igazán derülki.A mostani barátnőm pont ilyen kivétel.Buliban ilyen "ribis volt" de civilben full átlag.

2012. jún. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

„en csatlakozom a elsohoz a festet ribancok jok egy ejszakara de masra nem nagyon . nekem peldaul az olyan lanyok jonek be akik nem boritanak magukra ket hordo festeket es az ilyen lanyokal joban is lehet beszelgetni es nem olyan bekebzeltek mint a festet ribancok tisztelet a kivetelnek” - Attól, hogy valakinek be van festve a haja, még nem ribanc!

A ribanc szó jelentése: prostituált nő/lány.


A természetesség örökké szép, ez nem vitás!

A festett haj önmagában nem visszataszító (kivéve, ha hetente színváltásra kerül a sor). A tetovált szemöldök egyáltalán nem jön be: nem tudom miért. A műkörmöt vonzónak tartom, ha egyszerű és visszafogott. A szoláriumnak köszönhető barna bőrrel ugyan az az eset, mint a festett hajnál. Egészségesen barna legyen, ne fekete! A merész öltözködés pedig egy lányt/nőt nem tesz művé! A magassarkú és műszempilla is vonzó számomra, persze csak akkor, ha nem minden nap viseli az illető. A póthajjal pedig semmi bajom: rengetegen használják, ha rövid a hajuk, de pl. egy bálra kontyot szeretne hajviseletnek.

2012. júl. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Természetes. Olyannyira, hogy én pl azt szeretem ha odalent is természetesen szőrös és nem borotválja.
2013. dec. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!