Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Rubber johhny igazi vagy...

A Rubber johhny igazi vagy csak valami kiborg robot, amit chris cunningham?

Figyelt kérdés
aki nem tudja mi ez irja be a googleba és nézzen meg egy videót
2010. dec. 3. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Úúúú én Johhny-t még 2 éve néztem meg utoljára asszem :D

De te retardált....

A Rubber Johnny (Rubber Johnny) egy 2005-ben bemutatott Chris Cunningham által rendezett hatperces kísérleti rövidfilm és videoklip. A főszereplő neve Rubber Johnny, ami a brit szlengben kb. a kondom megfelelője. A DVD változat mellékletként egy könyvet is tartalmazott, amelyben a filmhez kapcsolódó képek, fotók és rajzok stb. találhatóak.

A film ötlete Chris Cunningham fejéből pattant ki. A filmben Johnny (akit a rendező alakít) egy elszigetelt nyomorék (esetleg vízfejű) tinédzser, aki tolószékben él egy sötét alagsorban a kutyájával. A filmet eredetileg egy tv-reklámba szánták, Aphex Twin drukqs című lemezéhez. Végül Cunningham elképzelése hosszabbra sikeredett. A filmet részben kézi kamerával vették fel.

kb rögtön wikipédiáról kimásoltam, szóval tök fölösleges volt kiírni ezt a kérdést... vagy ennyire nagyon unatkozol???

aj és a kérdésedet máskor normálisan fejezd már be... mert nincs semmi vége a kérdésednek...

2010. dec. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

kösz a tippet

paraszt

2010. dec. 5. 19:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Szívesen... :)

És köszi a bókot. (én annak veszem)

2010. dec. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!