Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám magamtól,...

Hogyan tudnám magamtól, itthon elsajátítani a telepátiát? Hogy kommunikálhassak a Kriariaxokkal.

Figyelt kérdés
Aki elsajátította, annak hogyan sikerült? Hogyan kezdte?
2010. dec. 5. 15:31
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
404 ?
2010. dec. 5. 15:40
 2/16 anonim ***** válasza:
9%

Telepátia csak azok között működik időnként,akik lelkileg nagyon közel állnak egymáshoz.

Nem létező krixkraxokkal soha nem fogsz telepatikus kapcsolatot teremteni.

2010. dec. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%
kérdezd meg 404-et
2010. dec. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Igazából én az Ő válaszára várok.


De akárki aki tudja leírhatja.

2010. dec. 5. 15:48
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem krixkraxok,hanem Kriariaxok.
2010. dec. 5. 15:49
 6/16 Saten. ***** válasza:
6%
Nem értem a moderátoroknak miért kellett törölni a válaszom... nem születhet senki telepatikus képességekkel? Vagy az a baj, hogy azt írtam be, hogy van nekem és ez már elképzelhetetlen? Akkor ennyi erővel a kérdést is lehetne törölni mert kriarixokról szól ami szintén megfoghatatlan... most megsértődtem.
2010. dec. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én nem jelentettelek be, több vagyok annál,hogy ilyenekre pocsékoljam az időmet.
2010. dec. 5. 16:17
 8/16 BlackSword ***** válasza:
12%

Figyelj! Az ember nem telepatikus létforma... Azért vannak a hangszálaid... Gondolkozz már, ha puszán a gondolatainkkal kommunikálnánk, akkor kevesebb lenne a félreértés, és több a konfliktus... És lennének hangszálaink???

Szóval ami fizikai lehetetlenség, azzal nincs értelme foglalkozni...

És 404 szavára meg nem sokat adnék a helyedben, mert csak kamuzik... Kitalálja az egészet, és itt éli ki a butaságait, mert a valódi emberek körülötte már régen kiközösítették maguk közül...

2010. dec. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 404 ***** válasza:
87%

Ismered a meditációt? Szoktad gyakorolni? Sok év mire eljutsz arra a szintre hogy hasznád az agyad azon részeit amik nincsennek kifejlesztve. Nem megy egyik napról a másikra. A kapcsolatfelvételhez mély transzba kell esned, és a meditációt össze kell kombinálnod a telepátiával ami nagyon nehéz, még egy mesternek is. Kezdetnek meditálj sokat és tisztízsd meg az elméd az e világi zavaró tényezőktől amik befolyásolják azt hogy elhidd hogy az agyad bármire képes csak el kell hinned.

Ezrek olyan agy tevékenységek melyek magasabb rendű tudást adnak. A meditációt és a telepátiát ugyan nem titkolják az emberek előtt, tudományosan is elismerik, viszont ezeket az iskolában nem tanítják meg. Mindenkinek magának kell kifejlesztenie az érzékeit. Gyakorold a meditációt! Vannak mesteri oktató videók amikből szépen el lehet sajátítani.

2010. dec. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ezzel fogom kezdeni.
2010. dec. 5. 16:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!