Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tulajdonképpen miről szól a...

Tulajdonképpen miről szól a Paranormal Activity című film?

Figyelt kérdés
Mindenhol csak azt olvasom, hogy ijesztő, de a történetet nem tudom.
2010. dec. 5. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Mákod van, én pont ma néztem meg, ezért friss az "élmény"!


Egy együttlakó szerelmes párról szól, a csajt "üldözi" egy démon, ezen még a szelleműző se tud segíteni.

Végig a pár házában játszódik a film.

"Ijesztgeti őket", aztán a végén lesz egy csattanó.

Aki kicsit is hisz a szellemekben azoknak érdekes lehet, ez a kézikamerával felvett(jó minőség), nem túl eseménydús film.

2010. dec. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

arról, hogy egy csaj körül furcsa dolgok történnek(üres a ház, és egy puffanás után csak a mozgó csillárt látod)

és ezt veszi fel a csajnak a barátja, férje

nemtudom... én végigröhögtem az egészet

2010. dec. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elég unalmas film..Ahogy az első író írta.Egy párról szól ahol a lányt mindig kísérti egy gonosz szellem,,és az idegesítő pasasa felveszi videóra az egészet,és közben állandóan provokálja a szellemet..(már vártam,hogy kinyírja valaki) A végén a lány öli meg a barátját,mert a szellem így akarja(de te semmit nem látsz ebből,csak a hangokból tudod,és a lányt a rendőrök lövik le..Unalmas,és idegesítő film,ráadásul zavaró,hogy az egész kamera állásból játszódik le..

Nem veszítettél semmit,hogy nem láttad..

2010. dec. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Ezek szerint sokan csak belelovalják magukat a félelembe.

Meg fogom nézni, mert kíváncsi vagyok rá, de köszönöm a véleményeket is. (:

2010. dec. 6. 10:19
 5/5 Liza345 válasza:
Szerintem mindenképp nézd meg én imádom ezt a film sorozatot. Az tényleg igaz, hogy nem valami nagy szám az egész film hiszen egyszerű kézi kamerával van fel véve minden. De hidd el ha moziba nézzed sokkal "félelmetesebb" lesz. Én már nagyon várom a 4-ik filmet!!
2012. okt. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!