Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rák vagyok, és erősen hajlok...

Rák vagyok, és erősen hajlok a nosztalgiázásra, múltban merengésre. Ezzel a többi rák is így van?

Figyelt kérdés
2009. jan. 18. 18:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Te jó ég, mennyi rák van itt!

Csigák meg kagylók nincsenek véletlenül...? :D

2009. febr. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hát " sajnos" én is rák vagyok. Szeretem a múltat.. valahogy mindig a múlt csal mosolyt az arcomra és könnyeket a szemembe.. A jövő hát.. attól meg rettegek mint a tűztől :D Félek, hogy vmit nagyon elrontok az életben ( fősuli terén)
2009. febr. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én az utolsó napján születettem a rák jegynek (júl.22), és az egyik tanárom azt mondta, hogy van egy kis "oroszlán-tulajdonságom" is. :) Sztem én ezért nem gondolok a múltra, és bízok a jövőben. :D Bár nem tudom, mik az oroszlán jegy tulajdonságai (ha az is merengős típus, akkor nem tudom...). Fősuli terén is bízok magamban, és szinte tudom, hogy be fogok jutni oda, ahova szeretnék. Nem bízok benne 100%-ig, de azért törekszem, hogy a jegyeim is jobbak legyenek, és "érzem", hogy sikerülni fog. :P (Hmm...elég fura rák vagyok. :)


/kettővel ezelőtti válaszoló/

2009. febr. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!