Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tettél már fel kamukérdést?...

Tettél már fel kamukérdést? Miért? Vagy jártál már úgy, hogy kiírtál egy kérdést és azt hitték, hogy kamu, közben nem az?

Figyelt kérdés
A 3. kérdést azért raktam bele, mert egyszer feltettem egy VALÓS, fontos és nagyon komoly kérdést, azt hitték, hogy kamuzok, pedig nem volt benne szó HIVről, drogról, stb., minden valós volt benne, de mégis azt hitték, hogy hazudok, de ez nekem nagyon rosszul esik/esett. Járt még valaki hasonlóan?
2010. dec. 6. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Természetesen.Ezen az oldalon szinte nem ismersz senkit,ők sem ismernek téged,mért bíznának menned?Lehet hogy a kérdésed valótlannak tűnt a szemükben.Én sem hiszek neked 100%-ban és nem miattad.Ne vedd sértésnek de honnan tudjam hogy nem egy olyan valaki vagy aki ezzel szórakozik és kamukérdéseket tesz fel? Tehát ilyenkor ne kapd fel a vizet,elvégre nem hiszem hogy te is mindig hiszel a kérdéseknek,pedig meglepő mennyi az igazság bennük,vagy melyikben hiszel,nem valós..... te sem hihetsz el mindent.Neked lehet hogy rosszul esett,de lehet hogy valaki ezen röhögne.És ezek alapján senki sem tudhatja mennyi igaz ezekből,csak te.
2010. dec. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem már volt egy komoly kérdésem, és azt hitték kamu. Nekem sem esett jól.
2010. dec. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én szoktam kamu kérdést feltenni, mert kíváncsi vagyok a reakciókra. Nem mindegy hogy az ember feltételes jövőidőben kérdez, vagy befejezett múltban... Ugyanaz az ember más választ adhat ezekre.


Ja meg törölték is a valós kérdésemet, de hát ez van...

2010. dec. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is tettem már fel. Sőőt, direkt egyszer úgy is, hogy "mi lenne ha".. eredmény = 14 válasz.

És ugyanezt a kérdést feltettem így is "Segítség, nagyon súlyos dolog történt! " kaptam rá = 126 választ.


Ennyit erről. Amikor elmondtam hogy ez csak kamu volt bocsi, és egy teszt, akkor jött az hogy milyen nagyon összetörtem az ő pici kis lelkivilágukat. Mintha egész nap ezen aggódtak volna, vagy az a 3 sor amit írtak, egy hónapot vett volna el az életükből..

2010. dec. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bevallom..tettem fel:D
2010. dec. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2017. okt. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!