Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vn itt valaki, aki egymás...

Vn itt valaki, aki egymás után 5 napig minden nap részeg volt, vagy aki folytonosan nagyon sokat ivott egyszerre?

Figyelt kérdés
volt ennek valamiféle pszichés hatása?
2010. dec. 6. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát igen én tavaly 1 hétig haverral minden nap berugtunk,hatása nem lett, nem vagyok alkoholista, igaz buszke se vagyok rá.1 hét alatt ketten kb 20 liter házi bort termeltunk be + egy pár db sört, ugy hogy minden este nekiultunk inni
2010. dec. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
en no vagyok 28 a 20 szulinapomnal 4 napig ittunk es nem aludtam -hatasa remegtem es a 35 fokos szobab faztam .utana oihiztem es minden ok volt. alkoholista nem lettem
2010. dec. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

jah én voltam egy hónapig kb pár éve amikor pasim kidobott toom undoritó dolog amit tettem , de iszonyat kikészitett...

azota semmit nem iszok egy kortyot se.

jah volt elment az eszem egy ideig , összefolytak a napok, olyan volt mintha álmodnék közbe meg ébren voltam, pánik jött rám itt -ott, nagyon szar volt... nem éri meg ne igyál..nehéz kilábalni belőle.nem az h függő leszel hanem maga az az érzés ami benned van nagyon rosssz

2010. dec. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!