Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mióta lett fő cél ezen az...

Mióta lett fő cél ezen az oldalon a válaszolás helyett a helyesírási hiba keresése?

Figyelt kérdés

Persze kell a helyesírás, az érthető szöveg...nem arról beszélek ha valaki a helyesírás legalapvetőbb szabályait nem ismeri. Inkább azokról akik válasz helyett ajánlgassák a szótárt, hogy tanuljon meg az illető helyesen írni...meg ilyenek, pedig csak egy hosszú i vagy rövid i hiba van. Esetleg elírás. Vagy esetleg a kérdező kihagy egy betűt s akkor már egy páran mint a keselyűk csapnak le rá és értetlenkednek, amikor még a hülye is tudja, hogy az illető mit akart írni. Jaah és persze a csúcskategória, akik kijavítják a másikat, viszont az övékben is ott a hiba.

Nem tudom ti, hogy vagyok ezzel, de nekem az ilyenek miatt kezd elmenni az egész kedvem ettől az oldaltól. Főleg, hogy csak este későre érek haza, fáradtan és akkor van hogy kicsit keszekuszán fogalmazok. De ettől eltekintve érthető. Esetleg elírok valamit...ilyenkor már számítók arra, hogy az első öt válaszoló a helyesírást fogja tárgyalni. Sajnos így látatlanban sok a tanítónéni.


2010. dec. 6. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
A helyesírásba a legegyszerűbb belekötni, és ez jólesik egyeseknek... -.-
2010. dec. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
22:37 <= +1
2010. dec. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
sajnos
2010. dec. 8. 19:07
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
én is elszoktam gépelni,az más,de ha valaki a légyszit léccinek írja,akkor nem állom meg,hogy be ne szóljak akár direkt írta,akárcsak hülye.
2011. jan. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
Jóból is megárt a sok.
2011. jan. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%

15:37, kérlek nekem ne szólj be! :(

Lécci, lécci, lécci..... :)

2011. jan. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
45%
de valaki azért írja úgy, hogy "lécci" mert megszokta vagy valami, az a gáz ha nem tudja, hogyan kell írni, vagy pl. "ien" csak mert nem tudja, ly vagy j...
2011. jan. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!