Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki mondja ezt? Vers egy...

Ki mondja ezt? Vers egy zeneszámban.

Figyelt kérdés

Azért nem írtam előadót és címet,mert ha írtam volna,hogy: Kárpátia: Barátom,mondd merre vagy? talán senki nem nézi meg a kérdést.

Nade ebben a számban van egy rész,mikor valaki egy vers szerűséget mond.

Nekem nagyon ismerős a hang,és véleményem szerint hasonlít Lukács Laci hangjára. Mit gondoltok?


2010. dec. 6. 22:27
 1/1 böiler ***** válasza:

Alig bírtam kivárni, hogy eljussak a versig... Ha a Tankcsapdás Lukács Lacira gondolsz, szerintem nem ő. Ennyi erővel lehetne a Moby Dick énekese is.


http://www.youtube.com/watch?v=pWcZG5bs1BU


Aztán lehet, hogy tévedek. Meg amúgy is, pont róla nem tudom elképzelni, hogy a Kárpátia egyik nótájában közreműködjön. Mivel eddig egyszer nem láttam, hogy ő tett volna bármilyen nyilatkozatot arra vonatkozólag, hogy "melyik oldalon áll"... Ismétlem, ha tévedek, akkor elnézést. És onnantól fogva csak Kárpátiát fogok hallgatni. :D


17/F

2011. febr. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!