Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ajánlana valaki nekem nagyon...

Ajánlana valaki nekem nagyon jó leszokási módszert a körömrágás ellen? Én már a körömkeserűt próbáltam, de valahogy egy idő után megszokom, hogy rajta van és ugyanúgy rágom.

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 22:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát már én is kipróbáltam sok mindent, de a tapasztalataim alapján először meg kellene szüntetni azt az okot, ami kiváltja ,de fejben kell elhatározni, mert ugye bár egy lerágott köröm csúnya, ápolatlannak látszik.Ha azért rágod, mert kajás vagy szerintem egyél olyat, ami nem hízlal pl gyümölcsöt, müzlit, zöldséget!Ezek amúgy sem terhelik meg a gyomrod meg egészségesek is!
2010. dec. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

en mikor elkezdtem leszokni a koromragasrol mindig ragcsaltam valamit,legtobbszor ragogumit,aztan mikor ez nem nagyon valt be mert csak egy ideig mukodott akkor ha pl.tvzes kozben eszrevettem,hogy megin ragom raultem a kezeimre,ez is egy darabig segitett de mindenhol nem ulhet az ember a kezere igyhat megintcsak kudarcot vallottam.a legsikeresebb es mostmar egy eve tartos sikert az hozott,hogy nagyon szegyelltem a kezeim,mert olyan munkam lett ahol emberekkel dolgozom es papirokkal dolgozom igy a kezeim figyelem kozpontjaba kerultek,ezaltal fejben el kellett dontenem es nehezen de sikerult.neked is sok sikert kivanok es kitartast es ,hogy sikeruljon megtalalnod azt az okot erzest am segiti ebben az elorejutasod,de minden a fejedben dol el!


23 eves no

2010. dec. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!