Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jó-jó de eltűnt vmiért. Hogy...

Jó-jó de eltűnt vmiért. Hogy lehetne "előkeríteni"?

Figyelt kérdés

Nos,arról lenne szó h:m1 az éneklésről.:).Régebben kb. 4-5 éve nagyon imádtam énekelni,most is szeretek csak valahogy nincs önbizalmam...néha mikor egyedül vagyok elkezdek halkan énekelni és érzem h ott van a hang csak nem merem "kiereszteni" mert mivan ha meghallják vagy kinevetnek...szeretnék énekelni mert ez öröm számomra és azzal foglalkozom h híres legyek v hogy mindenki ismerejen,egyszerűen csak engem ez foglalkoztat és ez tesz boldoggá,csak az önbizalmamat kéne visszanyernem valahogy.tudnátok javasolni valamit hogyan győzhetém le ezt a félénkséget?(Mert mikor éneklek úgy h más is ott van nem merek annyira énekelni ezért elcsuklik a hangom amire nyilván azt mondják h rossz pedig régebben nagyon bírtam...:D)

Köszi előre is.


2010. dec. 7. 11:25
 1/10 anonim válasza:

Velem is ez van.Szeretek énekelni,de nem merek mások előtt.Szégyellem magam.

Járhatnál valami énekkarba.Tudom,nem az igazi,de ott legalább énekelhetsz.

2010. dec. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia, velem is ez van érzem magamban,h ott a hang,de félek...már volt,h elkezdtem az osztály előtt énekelni és volt,h az utcán!De vmiért,akkor ott nem érdekelt,de még nem ártana fejleszteni,de sztem egész jó hangom van=)csak hááát igen a félénkség,ugyan is nekem is elszokott olyankor csuklani a hangom:/remeg,meg hasonlók szóval legtöbbször csak magamnak énekelek=)
2010. dec. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Én arra gondoltam h vmi énektanárhoz kéne járni,és már ki is pécéztem magamnak 1et csakhát nemhiszem h ő már foglalkozna ilyennel,pedig ő ki tudná hozni "belőlünk" a hangot!:D.
2010. dec. 7. 11:53
 4/10 anonim ***** válasza:

Második vagyok.


Én is gondolkoztam énektanáron,de nem olcsó:/Meg az ének tanár lehet,hogy kitudná hozni belőled,de saját úgy mond hallására fejlesztené a hangodat,szóval a saját egyéni hangodat elvesztenéd...nekem ezt mondta egyik bnőmnek a tanára,de kitudja...egy próbát megérne,hogy elmenjek tanárhoz=)aztán ő úgy is megmondja mi a helyzet=D

Én is szívesen fejleszteném a hangomat,mert imádok énekelni*.*=D

2010. dec. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én igazából nem nagyon szeretnék úgy csinálni semmit h úgymond az iskolának van köze hozzá mert akk elüldene minden versenyre meg ami zenével kapcsolatos mindenre,amire én még nem vagyok felkészülve.Én egyébként (lehet h most hülyének néztek) de Takács Nikolasra gondoltam,már nem most az x-faktor óta hanem tudtam h magántanár ként dolgozik(ének) és ő tényleg olyan előadó h ki tudná hozni a hangot a kisugárzást,mindent...csakhát mostmár nem nagyon hiszem h vállalna ilyat :(. és télle nem azért gondoltam rá mert x-faktoros meg jólnézki meg ilyenek hanem télleg a hang...;)
2010. dec. 7. 12:09
 6/10 anonim ***** válasza:
Jah értem=)hát nem tudom,hogy foglalkozik-e még ilyennel,de utána kell nézni=)
2010. dec. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
:D.hát jah,jó volna de sztem már nem érdeklik az ilyenek...:(
2010. dec. 7. 12:16
 8/10 anonim ***** válasza:
Sose tudni,de nagy a valószínűség,arra,hogy már tényleg nem foglalkozik ilyenekkel,azért kéne utána járni,vagy esetleg nézz másik tanárt=)
2010. dec. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen,de nemtom h hol lehetne ezt megtudni vagy ha még foglalkozik vele akk mennyiért v hogy lehet vele felvenni a kapcsolatot...de sztem az x-faktor hoz neki olyan sikert h...azért megnézem nem vesztek vele semmit.:D
2010. dec. 7. 12:20
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezaz=D

Am fogalmam sincs,hogy hol keresd,vagy hogyan:/esetleg a neten keresgélni,vagy fórumokon kérdezősködni...

2010. dec. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!