Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha az üzletben vásárláskor...

Ha az üzletben vásárláskor bármiféle kár ér szólsz vagy hagyod az egészet?

Figyelt kérdés
Régen én hagytam az egészet. Volt már, hogy hipermarketben hibás szeletelőt vettem, de hagytam, nem éltem a jogaimmal. Most azt veszem magamon észre, hogy ha bármiféle gond van a termékkel, vagy megtévesztő árak vannak feltüntetve, vagy webshopos vásárlásnál gond van szólok és kiállok a saját igazam mellett. A blokkot mindig tüzetesen átnézem vásárlás után. Én lettem bogaras vagy más is így csinálja?
2010. dec. 7. 15:00
 1/2 anonim ***** válasza:
bogaras?dehogy!nagyon helyes!így kell!egyébként a szüleim is még az áruházban átvizsgálják az egész blokkot,és nembaj,mert megesett,hogy vmit majdnem drágábbért vettünk meg...
2010. dec. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ilyenekért egyértelmű,hogy szólnni,kell nemlettél bogaras!ha valami hibás nehogymár rádsózzák!(mert gondolom tudnak róla h hibás,de direkt csinálják)
2010. dec. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!