Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mért van az, hogy eddig...

Mért van az, hogy eddig bármiféle vitamint szedtem a fáradtságomra csak mégjobban kiütöttem tőle magam? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az elmúlt másfél évben szörnyen féradt vagyok egyfolytában. Kipróbaltam többféle vitamint, de egyik sem használt. Pl. Szedtem Pharmatont egy hétig, de olyannyira fáradt lettem tőle, hogy még a kezemet sem tudtam felemelni, ahogy felálltam leesett a vérnyomásom és csak csillagokat láttam, a vérnyomásom is kb 75-85 körül mozgott :P. Utána szedtem valami halolajas vitamint egy hónapig ... attól reggelente kb 120as pulzussal keltem, hányigerem volt, szorított a torkom, rosszul voltam. Abbahagytam, elmúlt. Gondoltam érettségi előtt megpróbalok valami agyélénkítő dolgot, ajánlottak is a gyógyszertában, de ettől pedig gondolkodni sem tudtam. Szerintetek mit csinálhatnék ? Méreggel próbálkozzak, hátha az jó irányba használna hehe :P. Egyépként múltkor (sosem volt még hasonló) az algopirintől ájulásszintig leesett a vérnyomásom, utána pedig szintén 120as pulzussa szenvedtem lázasan, pedig sosem voltam gyógyszerérzékeny.

Valami érrendszeri problémám lehet ? Voltam egyszer kardiológusnál (no persze csak azt nem mondta, hogy húzzak el, mert én voltam aznap az utolsó ), az mondta semmi bajom, igyak sokat és akkor nam lesz gond. Csak ez éppen nem használt :P. Pegid van amikor 60 a pulzosom, és fél óra mulva 95 körül mozog (nyugalmi helyzetben is).


2011. jún. 9. 16:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!