Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok, ha az utcán...

Mit csinálnátok, ha az utcán találnátok egy valószínűleg értékes karikagyűrűt (valakinek biztos értékes, ha másért nem, mint emlék)?

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
hát semmit. megtartanám ha nagyon szép, vagy eladnám..: D mást nem nagyon lehet, felteszem valahova hogy találtam 500an jelentkeznének rá hogy az övé, és akkor honnan tudom, hogy tényleg az övé?
2010. dec. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ez az, csak olyan lelkiismeretfurdalásom van...pedig tudom, hogy lehetetlen megtalálni kié volt. nincs benne vlmi speciális szöveg, hogy szeretettel Andrásnak, vagy mit tudom én...
2010. dec. 7. 22:05
 3/4 anonim ***** válasza:
megint én vagyok. ne legyen lelkiismeret furdalásod emiatt. ha egy pénztárcáról lenne szó, tele iratokkal, megérteném.. de tényleg nem fogod megtalálni a gazdáját a gyűrűnek.
2010. dec. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

lelkiismeret furdalás??

menj visza oda ahol ataláltad és rakd visz xD

amugy meg ha értékes akkor biztos visszament hogy megkeresse ám de ha te nem veszed fől főlveszi valaki más szal teljesen mindegy

2010. dec. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!