Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 18 éves lány vagyok, nem...

18 éves lány vagyok, nem vagyok fent Fuckbook-on. A többiek szerint maradi vagyok, nem haladok a korral. Szerinted? :D

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 17:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én kb 10 évvel azelőtt kezdtem el neten beszélgetni, mint a korosztályom, mégse vagyok "fuckbook"-on (ez tetszik :) )

Van aki furcsálja, de szerintem koncentrálj azokra az emberekre, akik nem feltölött képeid mennyisége alapján értékelnek, mint embert :)

2010. dec. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
22/L vagyok és nem is akarok rajta lenni.Iwiwen is csak azért, hogy a régi osztálytársakkal, rokonokkal, külföldi ismerősökkel tartsam a kapcsolatot.
2010. dec. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha téged ez zavar regisztrálj,de szerintem ne törődj velük.Mondd meg nekik legyenek boldogak a Facebook-on de téged nem köt le.
2010. dec. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én 16/L vagyok és nem vagyok fent egyik vackon se (fakkbook, iwiw, myvip)

Gáz vagyok nagyon mi?:)

2010. dec. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
FB jó dolog, iwiw maradi, myvip gáz, a többi meg szót sem érdemel. Általában fészelek mer kb sehogy sem tudnám tartani anélkül a kapcsot a távol élő pl kanadában v ausztráliában élő ismerőseimmel...
2010. dec. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

és sem vagyok fent fészbukkon pedig már féléve külföldön élek tehát 2 országgal kéne tartanom a kapcsolatot de annyira gáz némelyik hogy égőnek tartom azt ha én egy "faces vagyok".bocs de szerintem a facebook gáz :S


16/L


jah és folyton ezzel csesztetnek az otthoniak hogy jöjjek már fel,hát mit ne mondjak előbb kerülök fel puruttya extrémre szerintem :D

2010. dec. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

dehogy érzem magam kellemetlenül:D lesz*rom mit mondanak mások:) Annyira szánalmas ez a fa(e)szbuk mánia. Múltkor is ülök a vonaton, erre két csaj beszélget: "úúúúúristen, most gondolj bele, mi lenne, ha nem lenne fészbúk!!:O Szerintem a legtöbb embernek a világ végét jelentené!!"

Alig bírtam visszafojtani a nevetéstxD

Jó, ha mondjuk a legjobb barátom kiköltözne külföldre, akkor talán... de nem, akkor sem. Arra ott a Skype például:D

2010. dec. 8. 18:31
 8/14 anonim ***** válasza:
tulajdonképp lesz.rom.
2010. dec. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Azzal semmi bajom, hogy valaki nincs fenn fészbukon, de sztem ne fikázd meg gúnyold, ha nem ismered... :P Én unalmas pillanataimban lekötöm vele magam, sok ismerőssel csak ott tudom tartani a kapcsolatot, mert pl náluk akkor van éjjel, mikor itt nappal, vagy nincs otthon nete és nem tud online lenni skypeon, de üzit tud írni, ha épp van pár perce.
2010. dec. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

dehogy fikázom. sőt. nekem semmi bajom nincs azzal, ha valaki fent van. engem szoktak b*szogatni:)

De szerintem elég abnormális, hogy mondjuk a fél osztályom matekórán a pad alatt facebookozik a padtársával meg ilyenekxD De nem? Meg 13 éves kiscsajok az egész szombatot a facebookon töltik. Szerintem ez nem jó:S

2010. dec. 9. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!