Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon bunkó voltam? (lent)

Nagyon bunkó voltam? (lent)

Figyelt kérdés

Eddig 2 nagyon jó barátnőm volt, de mindkettő átvert, pedig megbíztam bennük. Most egy évvel felettem járó lány a legjobb barátnőm, nagyon jóba vagyunk. Ő mindig mindent elmond nekem. És ma msn-en felhozta, hogy én miért nem mondom el, hogy ki tetszik nekem. Meg hogy az milyen szar, hogy ő mindent elmond nekem, és meg nem mondok neki soha semmit, és akkor ez azt jelenti, hogy nem is szeretem őt(nyilván csak barátilag, aki félreértené). Én meg írtam neki, hogy de szeretem, komolyan. Erre ő írta, hogy megyek, szia. És kilépett.

Tudom, hogy igaza van, de nem merek neki megnyílni azok után, hogy már 2-en átvertek.

Mit mondjak neki holnap suliba? Nem akartam megbántani.


2010. dec. 8. 18:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát nem azért, de ha tényleg szeret (mint barátját), akkor kivárja, amíg meg tudsz nyílni előtte, nem erőszakoskodik... Úgyhogy te semmiképp nem voltál bunkó.
2010. dec. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sztem mondd el neki miért nem nyílsz meg és beszéljétek meg dolgot:) Biztos nem fog haragudni:)
2010. dec. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

AZ előző 2 barátnőd is elmondott neked mindent? mert ha nem akkor láthatod, hogy ez a mostani nagyon megbízik benned, jobban mint a régiek, és elvárja, hogy te is nyílj meg neki , ha már ő ilyen őszinte.

Am ha holnap megmondod neki, h miért vagy ilyen tartózkodó, mi az oka, akk biztos megérti

2010. dec. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az egyik az majdnem mindent elmondott, de a másik viszont szinte semmit.
2010. dec. 8. 18:46
 5/9 anonim ***** válasza:
Így van mondd el, hogy mi a baj, biztos hogy mg fogja érteni.
2010. dec. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Történt valami?
2010. dec. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem került szóba a dolog. Bár talán egy ici-picit tartózkodóbb volt, mint eddig.
2010. dec. 9. 15:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért remélem rendeződnek a dolgok.
2010. dec. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Ma is fent volt msn-en, de elfoglalt volt az állapota. És nem is írt rám, és után nem sokkal ki is jelentkezett.
2010. dec. 9. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!