Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tegnap egy csomóan dicsértek,...

Tegnap egy csomóan dicsértek, de én olyan bunkó voltam. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval az a baj, hogy olyan emberek mondták, hogy szép vagyok, akikről soha életemben nem gondoltam volna. Én meg olyan bunkó voltam, most már lelki ismeret furdalásom van, mit mondjak nekik??

A szilveszteri buliba úgy érkeztem meg, hogy a hajam nem volt megcsinálva, kb. nem is látszott, hogy kivagyok sminkelve (szempilla spirál+enyhe szemcerka) A ruháim egyszerűen teljesen nem összeillőek voltak és mégis ott áradoztak egyfolytában, hogy milyen szép vagyok. Lehet csak az alkohol hatása miatt látták úgy.

De én olyan esetlennek éreztem magam. És mielőtt még azt hinnétek, hogy egy trampli vagyok, azért néztem ki így, mivel nem tudtam, hogy buliba megyek. Rokonomhoz indultam, csak út közbe elkaptak és becipeltek a házba és nem engedtek haza. szóval... xD Most mit mondjak nekik, mert tényleg tök szarul érzem magam miatta?!


2010. jan. 1. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy éppen az tetszett mindenkinek, hogy természetesen néztél ki, nem mint egy munkába induló K.
2010. jan. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért tetszettél,mert természetesnek néztél ki,nem volt rajtad kilónyi festék.Sokaknak nem tetszik az agyonsminkelt nő.
2010. jan. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

:) Megnyugtató. De mégsem annyira. Kéne valamit mondanom nekik, vagy betudhatják, hogy pl. az alkohol hatása miatt voltam bunkó?4 Vagy bízzam a fantáziájukra?

Zavar ez a kétség. És anyámat mégsem kérdezhetem meg erről. Az olyan ciki.

2010. jan. 1. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!