Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tud kb 9-11 ember csinálni?

Mit tud kb 9-11 ember csinálni?

Figyelt kérdés
Születésnapi bulimon kb ennyien leszünk és nincs semmi ötletünk h mit is fogunk csinálni.Twister meg ezekhez hasonlókhoz kevesebb ember kell.Alkohollal kapcsolatos és szexxel kapcsolatos ötletekre nem vagyok kíváncsi :P
2010. dec. 8. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Igyátok le magatokat, aztán mehet az orgia.


Am activity sztem jó dolog mondjuk 3 fős csapatokban

2010. dec. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szedjetek össze mindenféle holmikat ( ruha, de lehet kendő, sál, sapka - bármi, amit valamilyen módon magadra tudsz venni) és egy dobókockával üljétek körbe - aki hatost dob, elkezdhet öltözködni, amíg valaki más nem dob hatot. akin a legvégén a legtöbb ruha lesz, az nyer XD és lehet fotózkodni XD ja, és fontos, h pl míg a ember a vállára teríthet egy kendőt, egy nári ruhát pl muszáj rendesen felvenni.

Vagy van olyan, ami csak akkr jó, ha mások nem ismerik... leülük, és azok, akik ismerik a szabályokat, végigkéreznek mindnkit, hogy mit vinne magával egy lakatlan szigetre. Aztán memondod nekih jó amit mondott vagy nem, a többiek feladata pedig az, h kitalálják, mi a szabály ( azaz,hogy mindenki csak olyat mondhat, ami a saját nevének a kezdőbetűjével kezdődik XD nagyon idegeíő mikor körülötted sorban jönnek rá a szbályra... )Csak nehéz előre megtudni, ki ismeri és ki nem, ezért jobb, ha meg se kérdezed aki tudja, úgyis rá fog jönni.

Vagy egyenesből keresztbe - fogjatok vmit, amit dobálni lehet, és dobáljátok, közben mondva, h egyenesből keresztbe vagy egyenesből egyenesbe, stb. A feladat megint az, h mindnki rájöjjön a szabályra,és te mondd, mkor ki mond jót. A lényeg - kereszt-keresztbe tett láb, egyenes - nem kereztb tettláb XD Nagyon frasztó rájönni a szabályra :D

vagy egyserűen üvöltözős... h meg van ebszéve a dolog a szmszédokkal... XD néhny embert kiküldötök valahová, a többieknek el lehet mondani a játékot. Kitaláltok vmi hülyeséget, h azt karjátok, h átjöjjenek a zomszéd fiúk vagy vmi... mert mondjuk már jó késő este van... :P éa h ezért háromszor nayon nagyot kell sikítani. Harmdszorra persze nem sikít senki azon kkívül, ki bejött, és nem tud semmi. D. De perzse ha nem sikítotok, hanem kiabáltok valamit, az se rossz :D

Vagy "mit tennél egy zendobozba?" Kicsit nehezebb. Olyan szavakat kell mondani, amiben szerepel a dó ré mi fá szó lá ti közül az egyik, nem csak az elején, akárhol :) tehát például egy domb vagy egy kamion belefér, míg egy alma nem :D itt is rá kell jönni a szabályra.

Najó... jó szórakozást :)

2010. dec. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

11 ember kitud hívni még 11 embert focizni nagypályára :D


Gondolom 10-12 éves korosztályba tartozol, mert már a mai 14-15 évesek nem twistereznek. De ez egyébként magától jön szerintem.

2010. dec. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
második válaszoló vagyok: én szeretek twisterezni :D 15/L
2010. dec. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves 21:52-es,játszottál te már Twisterrel? Tud az nagyon klassz lenni :)

És nem jött be,a 18. születésnapom lesz.

Egyszerűen én nem szoktam inni,alkoholista apám mellett voltak rossz élmények vele.


Köszönöm az eddigi ötleteket :P

2010. dec. 8. 22:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Jó de 18. szülinap!! Ilyenkor táncolni kéne zenére, kitombolni magad, nem pedig twisterezni, hisz attól a naptól hivatalosan felnőtt vagy! :D Ez így nem buli, hanem baba zsúr.


Ha bunkó voltam bocs, nem tehetek róla :D

2010. dec. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!