Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Írnátok régi történeteket...

Írnátok régi történeteket amiket a nagymamátok, nagypapátok, anyukátok, apukátok stb meséltek? Lehet háborús történet de nem muszáj végül is mind1 csak vlmi olyasmit ami megtörtént velük.

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az én nagypapám elolvasta a Rejtő könyveket, aztán előadta őket a kocsmában, mintha vele történt volna meg. Mivel valóban elvesztette a fél lábát (bár nem a háborúban, hanem azután), mindenki elhitte neki. Évekig ingyen piáltatták, mert az a sok részeg nem olvasott könyvet.

Úgyhogy ezt a módszert esetleg neked is tudom javasolni.

2010. dec. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Dédpapámmal történt meg ez a dolog. A második világháborúban volt katona. Csak annyira emlékszek ebből a történetből, hogy Olaszországban kellett állomásozniuk, majd egy páran megszöktek onnan, (köztük a dédpapám is) és Olaszországtól gyalogoltak(!) haza.
2010. dec. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nagymamám rokona utász volt a hatvani vasútállomáson (Hatvani is volt, mint én) Hazajött ebédelni, és aznap máskostészta volt, ami a kedvence. Ezért jó sokáig evett. Közben megszólaltak a légvédelmi szirénák, és az amerikaiak a földdel tették egyenlővé az állomást, még az összes óvóhely is megsemmisült, egy közvetlen túlélő maradt csak, de Ő megőrült. Több százan haltak meg.
2011. jan. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!