Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Reptoidokkal kapcsolatban...

A Reptoidokkal kapcsolatban lenne néhány kérdésem?

Figyelt kérdés

Hogyan szaporodnak? Tojással mint a gyíkok, vagy úgy mint az emberek, merthát ugye ezek ilyen korcs keverékek. Mivel táplálkoznak? Esznek embert, vagy attól nem kell félni? Ha levágom egynek a farkát, visszanő?

Minden információ érdekel velük kapcsolatban (az invázióra való hatékony felkészülés érdekében :))


2010. dec. 11. 02:34
 1/8 anonim válasza:
növényevők, és a gondolat erejével szaporodnak.
2010. dec. 11. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mikor hozzátok már össze azt az inváziót ???? Teljesen fel vagyok izgulva ! Itt várom az őseimet. Inkább mint a majmok :P:D.
2010. dec. 11. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Több reptoid faj van. A Földön kettö biztosan, az Annunakik és egy másik faj, akikröl részletes választ kaphatsz a kérdésedre itt: [link]
2010. dec. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Elrappelik a nászdalukat és erre úgy felizgulnak, hogy tojnak pár tojást.

[link]

2010. dec. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem is lenne egy kérdésem: mik/kik azok? léteznek?
2010. dec. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A reptoid fenyegetés nagyon is valós. Farkuk csökevényesedett, nem tudom visszanő-e ha levágjuk. Embert nem esznek.
2010. dec. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
boldog névnapot árpi!!!!:D
2010. dec. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Árpi, legalább ti, akik ezt a baromságot kitaláljátok, valami egységes hülyeséget találjatok ki, mert baromira ellentmondtok még magatoknak is:D Amit miczo belinkelt, beleolvastam, nagyon fantáziadús, meg minden, egész jó scifit lehetne belőle írni. De ami a lényeg, hogy ott ReptILoidoknak hívják őket(ami értelmesebb is, tekintve hogy a hüllőktől származtatjátok őket), másrészt ott azt írjátok, hogy a farkuk annyira elcsökevényesedett, hogy kívülről nem is látható. Akkor mit akarsz levágni belőle?

Na mindegy, csak annyit akarok mondani, hogy vagy elmebetegek vagytok mind, vagy ha nem, akkor ez a sok hülyeség amit kitaláltok, legalább egységes legyen már...;)

2010. dec. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!