Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek hogy Janicsá...

Mi a véleményetek hogy Janicsák Veca esett ki?

Figyelt kérdés
2010. dec. 11. 22:38
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
91%

Rossz a műsor szabályzata. Ez egy tehetségkutató műsor, ezért egy szakmai zsúrinak kéne eldöntenie, hogy ki tehetséges és ki nem. Ezért esett ki a legjobb.

Nem aszerint kellene dönteni, hogy egy emelt díjas számot kik hányszor hívogatnak vagy küldenek sms-t, mert így leginkább csak az derül ki, hogy külsőre ki mennyire tetszik az embereknek.

Szerintem Keresztes Ildikó is egy kicsit hibás, hogy játszotta, hogy nem tud dönteni. Látszott rajta, hogy ő sem erre számított. Csak gondolom nem akart népszerűtlen lenni a Vastag rajongók körében. (De akkor minek vállalta el ebben a műsorban ezt a feladatot?!)


Norbinak igaz, hogy nincs olyan jó hangja, de nagyon szórakoztató az, amit csinál. Ehhez is tehetség kell, nem tudja akár ki utána csinálni.


Aki nekem nagyon nem tetszik az a kalapos, hangrezegtetős. Már-már nevetséges, hogy a magánhangzókat folyton rezegteti. Egyszer-kétszer elmegy. De folyamatosan ezt csinálja és egy idő után rá lehet erre unni.


Le lehet pontozni, én csak a saját véleményemet írtam le.

2010. dec. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
utolsó! felpontoztalak hiszen teljesen igazat adok arra amit irtál!!! köszönjük válaszodat!
2010. dec. 12. 19:14
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Sok mindenben igazad van. Egy valamit vitatnék, mégpedig a Király Norbit. Az egész az éneklésre lett kihegyezve, hisz minden versenyző énekel ugyebár. Mindig mondják, hogy nem "énekverseny" de mégis mindegyiknek énekelnie kell, még a Norbinak is aki nem tud. Igaz, hogy van tehetsége a színpadhoz, de ez önmagában nem sokra elég. Nekem egy kínszenvedés minden előadása, bár a Rednexes elviselhető volt. Mit fog kezdeni magával ha tegyük fel megnyeri a versenyt? Cd-t nem fog kiadni, mert ott csak a hangja hallatszik. Fellépésekre jár? Egy idő után már unalmas. Max elmegy majd műsorvezetőnek valamelyik RTL-es műsorba.
2010. dec. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
89%

Persze, neked is igazad van.

Én szeretem nézni, amit Norbi csinál. Szerintem vicces. Az igaz, hogy egy idő után ez kevés lesz és ebből nem fog "megélni". Az viszont, nem véletlen, hogy ott van az utolsó négyesben, most már hármasban. Azt nem hiszem, hogy ő nyerné meg. Ha nekem kellene választanom, hogy négyük közül ki nyerjen, biztos nem őt választom. Ha Veca és Norbi párbajozott volna, akkor sem lett volna kérdés, hogy Vecát juttattam volna tovább, mert éneklést tekintve klasszisokkal jobb nála.

Csak Norbit próbáltam egy kicsit a védelmembe venni, mert sokan leszólták itt. A maga nemében nem rossz az amit csinál.

2010. dec. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
90%
Igaz, a maga nemében nem rossz amit csinál, de talán még ezt sem lehet így kijelenteni, mert egyedül van a "műfajával" a versenyben. Ha többen lennének "ilyenek" vagy direkt egy "ilyen" versenyben szerepelne akkor talán már rég kiesett volna, de ezt sosem tudjuk meg. Az idő majd eldönti, hogy mi lesz.
2010. dec. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
26%
Végre!Nem szeressük a beképzelteket.
2010. dec. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
51%
Senki nem is küldött rá SMS-t.
2010. dec. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
77%

Apátok fa..a a beképzelt!

Világszínvonalú énekesnő! Mind közül a legjobb!

2010. dec. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
89%
Hát igen, igazad van, ha te senkinek tartod magad, akkor tényleg nem küldött rá senki sms-t!:D Szánalmasak vagytok, hogy azért mert valaki tehetséges, százszor szebb nálatok, és több ezer férfinak tetszik, már beképzeltnek mondjátok. Szerintem meg pont nem az. De nem fogom ezt 12-13 éves tinilányoknak magyarázni...:)
2010. dec. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
87%

Ennyi utolsó! Mert a tinicsajok szavaznak a másikakra!

Veca a legjobb, kész pont.

2010. dec. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!