Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek hogy Janicsá...

Mi a véleményetek hogy Janicsák Veca esett ki?

Figyelt kérdés
2010. dec. 11. 22:38
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
89%

Ízlések és pofonok....:))

Nekem Veca és Norbi a két legnagyobb egyéniség ebben a műsorban, annak ellenére, hogy nem lehet őket összehasonlítani semmilyen tekintetben. Nekem Vastag Csabi amolyan "12 egy tucat", nagyon jó hangja van, de ezen kívül semmi plussz. Norbi a legnagyobb showman, kell az országnak!!

Vecát nagyon-nagyon-nagyon sajnálom, gyönyörű csaj, csodálatos hang, - hiányozni fog a döntőből!!!

2010. dec. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
82%
Egyetértek.
2010. dec. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
26%
Végre kiesett a beképzelt kis fruska.
2010. dec. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
20%

Ha ilyet tudsz írni te bunkó,idézem:Apátok fa..a a beképzelt!

Világszínvonalú énekesnő! Mind közül a legjobb!


Szerinted ez a válasz nem hasznos.


A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 17:34



AKKOR MIÉRT NEM SZAVAZTÁL RÁ ANNYIT,HOGY A SZAROS GATYÁD IS RÁMENJEN?

2010. dec. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
86%

Hmm hát.. szerintem nagyon jó Veca, és egyértelmű, hogy nem neki kellett volna kiesnie.. Bár, az sem lett volna jó ha megnyeri, sztárchaten mondta is asszem hogy a nyertest "utálják" mindig a legjobban -persze a fanok nem- mert akkor jön az h nem neki kellett volna megnyernie.. egy kis utálattól igy meg lett védve, de azért a 3-ba.. vagy a 2-be simán bekerülhetett volna..

Veca az énekhangjával simán megállná a helyét külföldön..

Nem véletlen, hogy egy csomo rajongo összecsődült véleménye szerint Vecának indulnia kéne az eurovizios dalversenyen...

Nem véletlen, hogy a rajongoi összegyűltek 15.-én a corvin sétányon, hogy énekeljenek Vecának.. vagy valami ilyesmi volt.. hogy megmutassák neki mennyien szeretik..

Egy versenyzőnél sem volt ekkora felhajtás.. hogy most mi éreztetjük az illetővel mennyire szeretjük..

Tehát ez is sokat bizonyit :)

Ez egyértelmű is .. Veca a legjobb

De azért egy érdemleges "díj" jár neki.. az X-Faktor legjobb női énekese :)

Tomi az egyik videóban ezt mondta

-ugye azt kérdezted előbb, hogy miért győzött a Csabi?.. Geszti Péter azt sérelmezte, hogy Csabi az én szavazoimat kapta meg, de azt szeretném elmondani igy a szeretet ünnepe előtt, hogy ez inkább dicsőség, minthogy szégyen lenne.. mert ez azt jelenti, hogy ebben az országban a szeretetnek van helye.. testvéri szeretetnek.. ez azt jelenti, hogy akik rám szavaztak és azok támogatták a Csabit.. és ez azt jelenti hogy ők hisznek a testvéri szeretetben ..hogy abba amit én elkezdtem és ő elkezdte.. azt ők befejezhessék.. hiszek benne hogy az xfaktor elinditott egy forradalmat.. az h az embereknek elegük lett abbol hogy....

és tudod mit? megtom fogalmazni melyik volt az a pillanat .. hogy amikortol a világ ezt csinálta ˘-_ ... csinált egy ilyet _-^ megtom neked fogalmazni melyik volt az a pillanat .. az volt az a pillanat amikor már nem volt szükség a csillogásra.. a fényre.. arra hogy napszemüveg és különböző ruhákban kimegyünk és bohockodunk.. nem erre volt szüksége a világnak.. hanem Janicsák Veronikára.. kiment.. sötét háttér.. egy reflektor fény.. és simán elkezdte énekelni az "I will always love you"-t .. akkor magyarország úgy döntött, hogy ujra szüksége van a zenére.. és nem a mutatásra - a kifele mutatásra. és ezt külön Janicsák Veronikának köszönöm, és köszönöm azoknak az embereknek akik hisznek abban a forradalomban amit elinditottunk és hogy annak mi katonái vagyunk


:))))

2010. dec. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
88%

Ha ilyet tudsz írni te bunkó,idézem:Apátok fa..a a beképzelt!

Világszínvonalú énekesnő! Mind közül a legjobb!


Szerinted ez a válasz nem hasznos.


A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 17:34



AKKOR MIÉRT NEM SZAVAZTÁL RÁ ANNYIT,HOGY A SZAROS GATYÁD IS RÁMENJEN?



szánalmas vagy tudod? Miért pontoztál le? Mert igazam van?

2010. dec. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
100%

Felháborító! Vastag Csabának nincs is hangja! nyálözön.....

De mind1. Vecáról azóta rengeteget hallhattunk meg minden Vastag Csabáról meg csak ennyit: összejött barátnőjével, szakított barátnőjével! Uhhh!!!!

Egy Vastag Csaba vagy Tomika sose fognak kijutni oda ahova Wolf Kati és sosem fognak képviselni semmit és senkit!

2011. júl. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!