Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha jelentkezek egyetemi...

Ha jelentkezek egyetemi kollégiumba, akkor 1 vagy több fős szobába kérjek elhelyezést? Nem tudom, hogy melyik lenne a legmegfelelőbb, mert amibe csak én lennék, jobban tudnék tanulni, de így félek, hogy kimaradok sok buliból.

Figyelt kérdés
2010. dec. 12. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha egyedül laksz jobb,attól még nem maradsz ki a buliból,nem kell alkalmazkodnod senkihez sem.
2010. dec. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb a több fős. Alapból nem kell egyedül lenned mindig van akihez hozzászólhatsz csak úgy akár :D

Én 3 éve vagyok kollgéista nálunk őgy van hogy 3 fős a szoba és 2 háromfős egy lakóegység. Tehát egy légtérbe 3 emberrel vagy de egyben laksz 6-tal.

Első két évben jó bagázs volt, most a 6-ból 4-en összetartunk elvagyunk ökörködünk, néha összejövünk inni ( :-) ) a másik kettő olyan maguknakvaló, sokszorelmegy mellettem egy szia nélkül is akár.

De én nem tudnám elképzelni az egyfős szobát, én megőrülnék :)

2010. dec. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat =) Igazából azért húz a szívem jobban az 1 fős felé, mert mindig is saját szobám volt, és aludni se nagyon tudok ha van mellettem más is a szobába. De lehet, hogy jobb lenne hozzászokni :)
2010. dec. 12. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!