Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek palotapincsinek,...

Szerintetek palotapincsinek, melyik a legmegfelelőbb a hám vagy a póráz?

Figyelt kérdés
Figyelembe véve azt is, hogy kicsit húz, nagyon aktív, és nem szeretném ha a nyaka fájna a póráz miatt, vagy attól nem fáj ha visszafogom vele?
2010. aug. 27. 08:42
 1/8 anonim ***** válasza:
hám:)
2010. aug. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hám, mondjuk én ma akarok venni egy yorkit és neki is hámot javasoltak, de én póráztfogok használni a szőre miatt. Olyan hülyét mutat rajta a hám :S
2010. aug. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
meg kell nevelni és nyakörv és póráz.
2010. aug. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kis kora óta nálam van, nagyon szófogadó, csak szeret futni, de az autó elé csak ne fusson ki. Fontos nekem az egészsége is, nem csak hogy van kutyám és kész.
2010. aug. 27. 09:03
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor el kell vele sétálni egy olyan helyre ahol el tudod engedni,ott rohangáljon.Jól nevelt kutya az utcán nem szaladgál,mivel meg van nevelve.

Nekem havanesem van,nyakörves,pórázos.

Az ilyen kis kutyák alapjól nem kullognak,mint a nagyobbak,gyorsabban kell velük menni,de én azt mondom felesleges a hám,én pl. arról hallottam,hogy tönkreteszi az ízülteket.

Az én kutyám is imád rohangálni,de ha simán az utcán van tudja hogy kell viselkedni.

2010. aug. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ahol én lakom ott nincs ilyen hely, ahol elengedhetem. Rengeteg nagyobb kutyát is sétáltatnak, és ő egyből menne neki mindnek. Eddig póráza volt, csak ugye elköltöztünk és itt több nagyobb kutya is van. Félek azért nehogy a nyaka fájjon vagy valami. De ha a hám csak árt neki, akkor pórázt veszek.
2010. aug. 27. 09:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet én gondolom rosszul, de nem inkább úgy kellett volna kiírni a kérdést, hogy hám vagy nyakörv?:D Hámhoz is kell póráz. Na mindegy, nem akartam kötekedni. Én amúgy inkább nyakörv párti vagyok. A kutyám nagyon húzott, ezért nekünk is hámot ajánlottak, de így csak mégjobban megengedte magának. Inkább tényleg neveld meg, szoktasd le a húzásról (ezt nyakörvvel jobban el lehet érni, legalábbis én ezt tapasztaltam).
2010. aug. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Most mind1 hogy van kiírva a kérdés ha mindenki érti. Nem az a lényeg hanem az értelmes válaszok.
2010. aug. 27. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!