Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mondjatok olyan xbox 360...

Hegedűs Viktor kérdése:

Mondjatok olyan xbox 360 játékokat amit lehet 2en játszani, most fogok venni xbox-t. Első sorban lövöldözős, autóverseny és verekedős érdekelne, de bármilyen érdekel ezeken felül?

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 01:17
 1/8 anonim ***** válasza:

szimulátor/autós/verekedős:

[link]


akció/lövöldözős:

[link]


nem tudom melyikeket lehet ketten játszani, nézz utána :D


ezen az oldalon még bőven nézegethetsz játékokat, de ajánlom a google-t :D

2010. dec. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Playstation 3 at vegyél jobban jársz
2010. dec. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első kommentelő köszi :) De azon voltam túl először. Már csak egyéni tanácsokra támaszkodtam volna.


2. Miért járok jobban ps3-al azon kívül h blue ray és ahhoz mindent megkell vennem játékot?

2010. dec. 13. 11:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Pedig igaza van, ps3 jobban megéri. De mivel nem ez volt a kérdés: Tekken 6, Forza 3, Gears of War 1-2
2010. dec. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

ööö ingyen van az online játék ami szerintem nem elhanyagolható tényező

és főleg ezek miatt = Uncharted,God of War,Heavy Rain,Killzone,inFamous,The Last Guardian,Gran Turismo,Resistance,

2010. dec. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Gran Tourismo lenne az egyetlen ami nagyon érdekelne. Héten meglesz a box jövőre akkor veszek egy ps3t is. Köszi mindenkinek :)
2010. dec. 14. 03:23
 7/8 thomash válasza:
Valóban megoszlott a vélemény,mig az xbox nem nagy tudású,de király játékok jelenek meg rá mig a ps3több csatlakozási rendszere van,de kevesebb rá a jó játék rá,de akad amit énis ki próbálnék ps3 mert xbox360ra sajna nem jelent meg mint pl kill zone 2-3. rasistance stb.
2011. nov. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Anonym05 válasza:
Ok mar eltelt par ev de nehogy mar ezekre a tudatlan barmokra semmivel se jobb a ps 3 sőőt jobb az xbox kontroller szempontjabol tuti na meg a net az eggyik barom azt irta h ingyenes de csak ps 3 es ps en a net folyton kifagy meg ps 4 en is surun kifagy a net meg ha fizetos is viszon xbox-on a net szinte tokeletes es siman megeri az a par ezer forintot par honapra
2016. febr. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!