Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Pacsi! :D Nagy autóverseny...

Pacsi! :D Nagy autóverseny rajongó vagyok és egyben szimulátorozok is. Több bajnoki címem van és úgy gondoltam, hogy a valóságban is kipróbálnám magamat, mert hallottam, hogy egy velem egy korú (14) éves srác is indul majd valós autóversenybe?

Nos én ekkor határoztam úgy, hogy én is ezt szeretném csinálni, csak azt nem tudom, hogy ez hogyan valósítható meg. Nem tudom, hogy mi tévő legyek. Mi lenne e kérdésre a válaszotok? :D
2011. márc. 18. 14:38
 1/7 bix ***** válasza:

szakág?

egyébként meg amit érdemes elkezdeni az gokart, vagy rally. mindkettőt lehet minimál költséggel űzni az elején, és szép sikereket elérni, aztán ha közben rádtalál valami szponzor akkor nagyobban is folytatni

2011. márc. 18. 14:57
 2/7 anonim válasza:

el kel h keserítselek, sajnos ez viccesen hangzik de már túl idős vagy ahhoz hogy igazi versenyzővé ki érj, akiket látsz az RTL klubon F1 es pilóták már 3 évesen nyomták a gokartot,és pénzesnek kell lenni az apucinak:) gondolj bele Kimi Räikkönen,vagy a Schumacher fivérekre, apa pénzes,meg engedheti h a kisfia pár évesen nyomja a gokardot:)a másik meg az h sajnos Magyarország nem épp a Motoros sportjáról híres, Egy f1- es pilótánk volt és az is nagy szám volt,és büszkék voltunk rá, Baumgartner:)

Persze rengeteg más autós kategória van,ott indulhatsz pár év múlva saját autóval saját pénzel... és hátha felfigyelnek rád :) pl Rallik

2011. márc. 18. 16:59
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet bérelni szériaautót,szerelőket,edzőt stb.

Ha van lóvéd versenyen is elindítanak.Ugyanúgy kell járni,mint bármilyen edzésre,csak kb 100xos az ára.

Egyébként múltkor volt egy srác a tv-ben,szintén szimulátor versenyeket nyert,kipróbálták élőben is,elindították versenyen és nem tudom melyik kategóriában,de VB lett.Magyar srác.Kb fél éve.

2011. márc. 18. 18:44
 4/7 anonim válasza:
utolsó előtti válaszoló: tényleg a legtöbben kiskorukban kezdik, de vannak kivételek. Massa 14 évesen kezdte. :)
2011. márc. 18. 18:52
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja igen, legfőképp a pénz a gond :S De azért kösz a segítséget! :D
2011. márc. 19. 09:17
 6/7 Rákóczi Edgár válasza:
Én 12 éves vagyok már kb.9 éves koromtól gokartozok de ezéven egy honda civic-el járok versenyezni.Nem vagy még öreg,ilyen forma 1 versenyekben nemnagyon kell biznod mert oda már rengeteg pénz,tehetség,szponzor kell de rallizni,slalom versenyekre meg ilyen egyszerubb versenyekre soha nem késő pl. az apukám európa slalom bajnokságban versenyez és a második helyezett egész európában az össz.kiértékelésben és 40 évesen kezdte :D
2012. aug. 19. 12:06