Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Képeslap vagy levélküldés...

Képeslap vagy levélküldés külföldre. Hogyan?

Figyelt kérdés

Valaki legyen olyan jó és homályosítson már fel, hogy hogyan is működik ez. Mert őszintén szólva fogalmam sincs. :D

Eddig csak belföldön intéztem ilyesmit.


2010. dec. 15. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy zajlik mint a belföldi..

Megírod a külföldi címet,ráírod nyomtatott nagy betűkkel az ország nevát(Pl: UNITED KINGDOM) és a postán amikor feladott mondod,hogy külföldre megy.A postás pedig megmondja,hogy az adott országba mennyibe kerül a posta..Ennyi..

2010. dec. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
javítok* ország nevét..
2010. dec. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Tájékozódásnak nézd meg ezt:

[link]


Még én sem küldtem soha semmit külföldre, a gyakorlatban nem tudom hogy működik.

2010. dec. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget. Azt hittem, hogy bonyolultabb :D

És képeslapnál hogyan működik?

2010. dec. 15. 23:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanúgy, mint a levélnél, de most nem tudom megnyitni az előzőleg általam beírt linket sem, meg egyébként sem jön be a honlapjuk valamiért, hogy pontosan megnézzem Neked... :(
2010. dec. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Képeslapnál is pontosan úgy kell mint a levélnél.Megcímzed,felírod az ország nevét és már mehet is a postára.
2010. dec. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én már küldtem külföldre képeslapokat, igaz Postcrossing-osakat, de a lényeg, hogy ugyan úgy megy, mint a belföldi. Csak rá kell írni a cím alá, legalulra az ORSZÁG NEVÉT, nagybetűvel és angolul. pl. ICELAND, GERMANY, BRAZIL, TURKEY, SWEDEN stb.
2012. jan. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!