Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem érzitek miközben itt...

Nem érzitek miközben itt olvasgattok, vagy csak simán a baráti körötökben, hogy az emberek minden "problémája" milyen jelentéktelen?

Figyelt kérdés
Úgy értem, nem tudtok azonosulni vele, egyszerűen panaszkodnak, de olyan semmitmondó. KIT ÉRDEKEL, érted :)
2010. dec. 16. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem,nem érzek ilyet.Inkább néha haragot,mert mások olyan buta és lenéző válaszokat adnak.Szerintem senkinek nincs jelentéktelen problémája,mindenkinek más az életviszonya s így a problémái is,a gond inkább az,hogy egy internetes oldalról várják a megmentő választ.Bár,mosthogy mondod,valahogy az ezo-s cucok nem hatnak meg...
2010. dec. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát én nem tudom, én nem értem, hogy , tudod, hogy egyszerűen miért problémáznak. nekem nincsennek problémáim, én mindig nyugodt vagyok, attól függetlenül, hogy a környezetemben mindenki ideges ez-az miatt, meg miattam is, hogy "eddig nem vitted SEMMIRE" meg hasonló baromságok, de én nem érzékelek semmi ilyesmi feszültséget, mert majd lesz valahogy :)
2010. dec. 16. 11:56
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem te egy nagyon optimista , pozitív ember lehetsz,aki csak ÉLNI szeretne,na én meg az ilyeneket irígylem.Tessék,ez egy probléma,nyugtass meg:)
2010. dec. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ez csak egy sima kérdezgetős oldal.

Nem az a célja, hogy életfontosságú problémákat vitassanak meg az emberek.


Csak szimplán tanácsokat, tapasztalatokat, észrevételeket kérnek másoktól.


És nem utolsó sorban ha valaki a gondját baját kiírhatja magából és arra pozitív válaszok jönnek, az az ember lelkét megnyugtatja. Ezért vannak a panaszkodós hozzászólások. Egyes témakörökben én is szeretek panaszkodni, mert a hozzászólások nyomán látom hogy nem vagyok egyedül a problémával, és az megnyugtat.


Nekem csak az nem tetszik, amikor valaki úgy ad tanácsot, hogy abszolút nem ért a dologhoz, vagy olyan kérdést tesz fel, ami sima lustaságból született.

2010. dec. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Cory Rose ***** válasza:
53%

Pont úgy érzem mint a kérdező. Körülöttem mindenki problémázik, én meg csak nézek, hogy ja, már ez is probléma? De kábé mindenen, apróságokon is, azt pláne nem értem...

Mondok egy példát, anyám úgy ki tud akadni azon hogy ha szemetet lát valahol a földön, vagy macskaszőrt, hogy utána beszélni sem lehet vele.. Nem azt mondom, engem is zavar, de most akkor mi van, felszedem, kidobom, az élet megy tovább, de semmiféle érzelmi reakciót nem tudnak bennem kiváltani az ilyen dolgok...

A nagyobb problémákon sem nyavalyogni meg dühöngeni kéne, hanem leülni pár percre, átgondolni mi lenne a megoldás, aztán megoldani.

Sajnos az (általam ismert) emberek ~99,9%-a ehhez túl agresszív, ha valami történik, azon már rögtön ki kell akadni, aztán ráfogják a stresszre.

Hát nem tudom, szerintem nekem is lenne ilyen alapom okom stresszelni, több mint 100 tételt kell megtanulnom kevesebb mint egy hónap alatt, és egyéb dolgaim is vannak ezen kívül, mégsem kapok idegbajt óránként..

De ez van, az emberek agresszívak, muszáj mindenhez valami érzelmet csatolni (és általában valami negatívat mert miért ne). Szóval én sem tudok azonosulni velük, egyszerűen mert nem is értem.

Bocs ha hosszút írtam. :)

2010. dec. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!