Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » érezted már magadat elveszettn...

érezted már magadat elveszettnek, teljesen kimerültnek, jelentéktelen, haszontalan idiótának, akinek minden lépése szánalmas és mindig kudarcba fullad akármilyen elhatározása is van?

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 15:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon sokszor éreztem is. és néha még mostanában is. Még gyerekként is mindig elhagyatottnak éreztem magam, érdekes, hogy nincs ez másképp nagyobb koromban is=/

Talán rossz helyre születtem=D

Egyébként általában elveszettnek érzem magam, és jelentéktelennek, de rájöttem, h nem érdemes ezzel marcangolni magam semmire sem megyek vele.

L19

2011. febr. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 szamóca. ***** válasza:

a mai nap is ilyen:)

majd elmúlik...

2011. febr. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Régebben igen, most már nem annyira. 20F
2011. febr. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 böiler ***** válasza:
Konkrétan 1 hónapja folyamatosan. De talán tegnap történt valami, ami jó. Bár nem tudom. Mert nem tudom eldönteni, hogy a tegnapi nap az utóbbi 1 hónapom legjobb, vagy legrosszabb napja volt. Majd hétfőn kiderül. Addig is nagyon várom már a hétfőt. Hiába kell 5kor kelni, hiába lesz 8 órám. Várom.
2011. febr. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
mi történt, ha rásazbad kérdezni?
2011. febr. 5. 16:17
 6/13 böiler ***** válasza:
A lényeg az, hogy vagy összejön a világ legcsodálatosabb lánya, vagy nem. Szóval a szokásos dolgok.
2011. febr. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
értem. akkor sok sikert! :)
2011. febr. 5. 16:24
 8/13 anonim ***** válasza:
aha kb 10 éve folyamatosan :D
2011. febr. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Épp most vagyok túl egy ilyen időszakon.
2011. febr. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Állandóan így érzem =(
2011. febr. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!