Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ismer Ön spájz lakó démonokat?

Ismer Ön spájz lakó démonokat?

Figyelt kérdés

Valamikor a rejtélyes válaszok című sorozatban, ahol elmesélnek egy kitalált sztorit majd a végén megmondják, hogy kitalát vagy valós.


Abban volt hogy egy kisfiú félt bemenni a szekrénybe mert valamilyen samu nevű démon lakta, mikor kinevették a barátai és egy bement és becsukták az ajtót. Rövid kóbégatás után eltünt, és már több kiabálás sem volt. Nálam a spájzban is időnként eltűnnek ennivalók, nem lehet hogy azzal táplálkozik valami démon.


2010. dec. 17. 16:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Nekem a zoknijaim tűnnek el relytéjes módon, én a Lipót nevezetű zoknievő démonra gondolnék. Nyilván Samu is létezik.
2010. dec. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 tetris ***** válasza:
100%
A spájzban lakó különös démon megitta az összes sört, amit a vendégeknek vettem.
2010. dec. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

persze, még egy szólásunk is megőrizte a gonosz vörös lényeket:

az oroszok már a spájzban vannak!

2010. dec. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Igen, felzabálja a lekvárt és oroszul vartyog.
2010. dec. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A trollok meg zoknit lopnak, mindig csak a balt.
2010. dec. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Pont ezt a részt láttam! Ráadásul, azt hiszem, pont erre a sztorira mondták, hogy igaz. :D

Igen, nálam is laknak hűtőkiürítő, zoknilopó, kulcselrejtő démonok. Már gondoltam egy komplett ördögűzésre... :D

2010. dec. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
58%
Valaki megette a nutellámat *o*
2010. dec. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

nekem az volt,hogy letettem az üdítőmet és utána nem találtam:S és valahogy a másik asztalon/pulton lett:/

nem tudom h került oda:/(nem egyszer volt már)

sőt van h tárgyak tűnnek el...

Erről azt olvastam h szellemek képesek elvenni a dolgainkat..csak nem értem h miért csinálják ....

2010. dec. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem démon lesz az, hanem Pumukli. Biztosan hozzád költözött át Éder mester halála után.
2010. dec. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ismerek, persze. Csak nálunk itt vidéken egérnek hívják.
2010. dec. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!