Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ismer Ön spájz lakó démonokat?

Ismer Ön spájz lakó démonokat?

Figyelt kérdés

Valamikor a rejtélyes válaszok című sorozatban, ahol elmesélnek egy kitalált sztorit majd a végén megmondják, hogy kitalát vagy valós.


Abban volt hogy egy kisfiú félt bemenni a szekrénybe mert valamilyen samu nevű démon lakta, mikor kinevették a barátai és egy bement és becsukták az ajtót. Rövid kóbégatás után eltünt, és már több kiabálás sem volt. Nálam a spájzban is időnként eltűnnek ennivalók, nem lehet hogy azzal táplálkozik valami démon.


2010. dec. 17. 16:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Annak a műsornak nem Rejtélyes igazságok volt a címe?
2010. dec. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Utolsó előtti nagyon nagy! xD


Amúgy meg:

- nem esznek se konzervet, se lekvárt, meg mittudom én mit tartasz te a spájzban, ha fagyasztott hullákat, akkor lehet, hogy azért tűnnek el mert a démon felzabálja őket :P

- ÉÉsSS az egér tényleg valószínűbb

- ne kenjünk már mindent szegény démonokra

2010. dec. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Jaja az oroszok már a spájban vannak :DD

Amúgy azt a rejtélyes igazságok részt én is láttam de nem is említették a szörny nevét -.- (igen ő úgy mondta hogy szörny) Szerintem a tuti hogy nem igaz hát gondolj már bele... Ha léteznek is szellemek (szerintem léteznek) akkor is másik dimenzióban vannak és hozzánk sem tudnak érni. Nem bánthatnak. Szóval nyugodtan menj csak be a spájzba. Amúgy a szellemek nem esznek mert már nem élnek.

2010. dec. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Pater noster, qui es in caelis,

sanctificetur nomen tuum,

adveniat regnum tuum,

fiat voluntas tua sicut in caelo et in terra.

Panem nostrum quotidianum da nobis hodie.

Et dimitte nobis debita nostra,

sicut et nos dimittimus debitoribus nostris,

et ne nos inducas in tentationem,

sed libera nos a malo. Amen.

2010. dec. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
A zoknikat nem a trollok,pumukli és egyéb teremtmények lopják el,hanem a láthatatlan rózsaszín egyszarvú.Mindenhonnan begyűjti a zoknikat,aztán beledobja őket egy fekete lyukba,ahol elégnek.A démonok kispályások a tárgyak(ez esetben kaják) eltüntetésében.
2011. aug. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!