Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen jo kalandos és romantik...

Yuuki-chan kérdése:

Milyen jo kalandos és romantikus animék vannak?

Figyelt kérdés
legyen kalandos és romantikus is egyben ha kérhetem
2010. dec. 17. 21:03
 1/8 Orsós Charmander ***** válasza:
death note
2010. dec. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hat nap hét éjszaka
2010. dec. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok: bocsánat, én azt olvastam, hogy filmek :))) A Hat nap hét éjszaka egy nagyon jó film, de nem anime.

Bocsi mégegyszer. :)))

2010. dec. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Romantikus: Izatura na kiss, Paradise Kiss, Nana, Midori no hibi
2011. máj. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Ajánlani tudom a Mirai Nikki-t is nagyon jó anime!

Remélem ha megnézed neked is teceni fog!:D

2013. okt. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
inuyasha az kalandos és hát van benne romantika :)))
2014. márc. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Fushigi Yuugi
2014. jún. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Sword Art Online - ez 2012 legjobb animéje szerintem; 25 rész

Inu x Boku Secret Service (SS) - ez is jó, de nem olyan nagyon kalandos; 12 részes

Inuyasha - jó anime ez tény, de elég hosszú: 167 rész + a talán négy movie

Kamisama Hajimemashita - nekem személy szerint tetszett, van benne egy kevés kaland, a grafikája is szép, bár a legtöbben átlagosnak mondják, egy rövid kis kikapcsolódás. Kicsit a vége lezáratlan, de nem szerelmi szálakra célzok. Az OVA-kat is nézd meg ha az anime megtetszett; 12 részes

Kamikaze Kaitou Jeanne - aranyos anime viszonlag szép grafikával (1999-2000 ig vetítették), 44 résszel

Karin - vámparos, tehát némi kaland van benne, bár a közepe felé feltűnő vámpírvadásztól megkímélhettek volna; 24 rész

Romeo x Juliet - Shakespeare Romeó és Juliája alapján készült, annyira nekem nem jött be, hogy kétszer megnézzem; 24 rész

Rurouni Kenshin: Meiji Kenkaku Romantan - Tsuiokuhen - ez igazából egy anime OVA-ja, de ha jól emlékszem annyira nem kötődik a sorozathoz, hogy ne lehessen megnézni az eredeti sorozat (Rurouni Kenshin) lenullázott romantikájú 94 része nélkül. 4 részes; animeaddictson megtalálod a hozzá kapcsolodó műveket is

Rurouni Kenshin: Seisouhen - ez az előző folytatása; 2 részes

Saiunkoku Monogatari; + 2nd series - jó anime de végig nézve egyátalán nem lezárt, az eredeti light novel spoilereiből tudtam meg a végét, ami azért elég nagy csalódás volt 2x39 rész után

Sakurasou no Pet na Kanojo - ez igazából nem kaland, de nagyon jó anime nézz utána, ha kedved van

Strike the blood - na igen ez kaland, csak a romantika nem lezárt mivel még a manga is most fut. Az anime maga eléggé ecchi, beírod a google képekkeresőbe a címet akkor meglátod miről beszélek. 24 rész

Tasogare otome x Amnesia - ez teljesen lezárt romantika, jó end, és gyönyörű grafika. Valamennyi kaland itt is van. 12 rész

Vampire Knight - jó, de a manga jobb ha van lehetőséged (nyelvtudásod/ meg tudod venni) akkor azt kezd el; 2x13 rész


Na, a végén eléggé a romantika téma lett jobban kiemelve, de az első, a SAO pont az amit keresel...kerestél bő 4 éve xD Viszont a Sword Art Online egy nagyon jó anime mindenképpen ajánlom, ha eddig nem láttad.

Kicsit (ööö... eléggé) régi a kérdés, na nem baj remélem segítettem ^^

2014. jún. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!