Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit olvassak? (kalandos, vagy...

Mit olvassak? (kalandos, vagy romantikus tematikájú regény)

Figyelt kérdés

Ajánljatok valamit, mert tanácstalanul állok a könyvespolc előtt...

20/L


2010. jún. 28. 10:51
 1/3 anonim válasza:

Attól függ mit értesz kalandos alatt.

Pl. Steven Saylor Roma Sub Rosa sorozatát tudom ajánlani. Kicsit kaland, kicsit krimi és nagyon történelmi.

Az ókori Rómában játszódik Sulla és Caesar idején, de olyan természetességgel van megírva, mintha az író tényleg ott élt volna. Nagyon jó.

De tudom ajánlani William Dietrich Napóleon piramisa című könyvét is. Az is történelmi valamennyire, de sokkal hangsúlyosabb a kaland regény jellege.

Vagy ha háborús regény érdekel, akkor Simon Scarrow Cato-sorozata (A sas árnyékában, a sas hódítása, a sas vadászata, a sas és a farkasok, a sas prédája, a sas próféciája) szerintem nagyon jó.

Most hirtelen csak ezek jutottak eszembe.


Az ötödik lovas

2010. jún. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nicholas Sparks regényei pl:Kedvesem,Az utolsó dal,A leghosszabb út

Cecelia Ahern-Bárcsak láthatnál,Utóirat szeretlek :))

2010. jún. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nikolas Sparks:Éjjel a parton ill. a Szerelmünk lapjai.Nagyon jók,mindkettőn sírtam mint egy kisbaba..olyan szééép!
2010. júl. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!