Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A McDonaldsban mit jelent az...

A McDonaldsban mit jelent az időpont (pl 16:00) amit ráírnak egyes ételek csomagolására? (Pl. Almás pite) Azt olvastam, hogy 10-20 percenként kidobálják az el nem adott (kész) kaját. Ebből arra következtettem hogy azt jelenti, mikor kell kidobni.

Figyelt kérdés
Most amit vettem almás pitét, azt már az után az időpont után adták el nekem, tehát nem frissen sült...lehet bajom tőle ha megettem?
2010. dec. 18. 17:02
 1/4 Orsós Charmander ***** válasza:
100%

igen így van,burger kingben és mcdonaldsban is,rá kell írni a kajákra hogy mikor lett kész,mert onnantól számítva már csak 10percig lehet felszolgálni,10perc leteltével kidobálják az összeset.iszonyat pazarlás megy ott,a dolgozók meg 8órában lakjanak jól 1sajtburgger+1kólával.

legjobb haverom ott dolgozik,ő mesélte ezt,meg még pár dolgot...gusztustalan hely.

2010. dec. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Orsós Charmander ***** válasza:
100%
mármint burger kingben dolgozik az lemaradt.
2010. dec. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezek a remek gyors kajákban nincs ehető dolog csak műanyag, nem romlik meg soha, ilyentől nem kell parázni.

Elég, ha csak megnézed ezt a videót, tekerd 2:40-hez ott veszi ki a dobozból a 4 éves sajtburgert. Ugyan úgy néz ki, mint a friss. Szóval semmi bajod nem lesz ezektől, mert soha nem romlanak meg!

2010. dec. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jó tudom a link lemaradt na. Itt van:

http://www.youtube.com/watch?v=4IGtDPG4UfI

2010. dec. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!