Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Díszdobozos piát illik becsoma...

Díszdobozos piát illik becsomagolni csomagolópapírba?

Figyelt kérdés

Karácsonyra vettem barátom apukájának egy díszdobozos piát, és nem tudom, hogy mibe adjam oda. Olyan hagyományos karácsonyi csomagolópapírba ha becsomagolom az jó? Persze nem olyan kis rénszarvasos vagy nem tudom, hanem sötétzöld alapon mégsötétebb egyszerű kis minta.

Barátom, meg barátom hugának az ajándékát így csomagoltam, csak másmilyen mintájúba. Az anyukájának meg celofánba fogom szerintem, mert egy ilyen nagy üvegpuhárszerűbe van egy gyertya, meg mellette még díszítés.

De akkor a piát be lehet csomagolópapírba?

Ja és a csomagolásokra rakjak masnit vagy valamit, vagy csak így kopaszon is jó?


2010. dec. 18. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég egy kis masni.
2010. dec. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy tedd bele egy hosszú, itakoknak való tasakba.
2010. dec. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
olyanba nem fér bele, mert van mellé egy pohár is
2010. dec. 18. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!