Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendőrségi bizottsági elbeszél...

Rendőrségi bizottsági elbeszélgetésre mit illene felvenni?

Figyelt kérdés

Azon a napon bemutatkozó meghallgatásra kerül sor és nem tudom mit kéne felvennem, nő vagyok,de nem szeretnék bevillogni magassarkúba és kosztümbe.... Érdekesen jönne ki, a másik véglet pedig, az,hogy melegítő és sportcipő, na az meg nem keltene túl jó benyomást. Mondjuk nő létemre melegítőben és sportcipőben érzem magam igazán jól, de azért bunkóság lenne véleményem szerint.

Ti mit vennétek fel?

Ja, már csak ez a része van a felvételinek, mielőtt írná valaki,hogy gondoljak a fizikai részére.


2010. dec. 18. 22:16
 1/1 anonim ***** válasza:

az sosem baj ha csinos vagy, inkább hivalkodóbb legyél, mint ne legyen megjelenésed(tornacipő stb).

Szerintem.

2010. dec. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!