Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » X-Faktor egy vicc? Nektek mi...

X-Faktor egy vicc? Nektek mi a véleményetek, ki a legjobb? (olyan válaszoljon aki ért a zenéhez)

Figyelt kérdés

Ha nem rajongási szempontok szerint tekintek erre a versenyre én azt mondom, hogy Janicsák Veca, Domokos Fanni, Takács Nicolas és Király L. Norbi az akik a legjobban és legszebb hangon tudnak énekelni.

Én a zenéről azt gondolom, hogy nem is az a legfontosabb, hogy a legjobb legyen az éneklés hanem, hogy élvezhető legyen a zene. Akit nem soroltam fel azoknak a zenéit nem élveztem. Vastag Csaba nem értem, hogy került be az első 3 ba.


2010. dec. 19. 01:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Vastag Csabának is jó hangja van, de a nyáltenger stílusát nem bírom elviselni. Igazságos lesz ha a Takács Nicolas nyer.
2010. dec. 19. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ha nem rajongási szempontok szerint tekintek erre a versenyre én azt mondom, hogy Janicsák Veca, Domokos Fanni, Takács Nicolas és Király L. Norbi az akik a legjobban és legszebb hangon tudnak énekelni."


ezutan a mondatod utan, nem tartom a velemenyedet mervadonak egyaltalan.


kiraly l norbi? komolyan? mi van veletek emberek?

2010. dec. 19. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

saját magadnak mondasz ellent! kijelented hogy a legszebb hangon ki énekel majd azt mondod, hogy az nem is fontos!

mellesleg Norbinak semmi hangja, az első háromban sem sok keresnivalója volt... hál'Istennek már csak volt!! Nikolas és Veca viszont valóban jók! nem is véletlenül jutottak el idáig..Norbinak kellett volna sokkal korábban kiesnie, süket vagy ha azt hiszed legszebb hangon éneklők között van. ő egy showman, azért jutott idáig, nem az énekhangja miatt.

Vastag Csabáról meg annyit hogy baromi jó hangja van, bár most szerintem nem volt annyira jó, de most meg van fázva. én voltam klubkoncerten, ő az egyetlen aki jó hangulatot csinál: énekelteti a közönséget, bulizik, pörög, szuper tehetséges előadó!

szakmai szempontból sztem Fanni kifejezetten gyenge ebben a mezőnyben. Norbi szintúgy. Veca-Nikolas-Csaba triónak kellett volna maradnia a végére, és ebből bármelyik kettő lett volna döntős az okés lett volna.

(egyébként Csabát és Nikolast egyformán szeretem szóval én már elégedett vagyok:))

2010. dec. 19. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Veca magasan a legjobb volt, de az hogy kiesett már nem az X-faktor hibája. Csabit énsem szeretem, se a Nikolast. Nikolas állandóan elnyújtja a hangokat, ilyen mekegés szerű módon... A sok tehetséget már az elején kidobták szerintem (Muri Enikő, Katica) ..
2010. dec. 19. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Senki nem tud énekelni, sem a megaszarban sem itt, de a zsűri sem.
2010. dec. 19. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Király L Norbi nem tud énekelni, ez tény. Jó showt csinált, ami Magyarországon annyira nem elterjedt dolog, de ha megnyerne egy énekversenyt az vicc lenne.


Vastag Csabát ismerem már régről, de az X-faktoros szereplése nekem nem tetszett annyira. Sokkal jobb hangja van ennél!

2010. dec. 19. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Takács Nikolasnak van a legjobb hangja. Megérdemelné hogy ő nyerjen.
2010. dec. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem értek egyet a kérdezővel..
2010. dec. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%

Mint az tegnap is elhangzott, Norbi nem énekel, csak kiabál. Viszont egy olyan személy, aki eszméletlen hangulatot tud csinálni. Ha tehetném 1koncertjét sem hagynám ki. Abban meg igazatok van, hogy itt az éneklést kell nézni.

Épp ezért nem értettem a Non Stop mit keres ott. Nah mindegy, a lényeg, hogy már ők sincsenek


Nikolas és Csaba.

Mind2 énekest nagyon szeretem.

Csabinak nagyon jó hangja van, de nem szeretem a stílusát.

Nikolas. Szerintem ő fog nyerni. Nagyon jó hangja van.

VISZONT

Elvileg tehetség kutató olyan embereknek, akik még nem lettek felfedezve. Nikolasnak már klipjei is vannak, így nem engedtem volna be a döntőbe. De így hogy ottvan, tuti ő nyer.

2010. dec. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
25%
Ha már Janicsák Veca, akkor sokkal inkább Nyári lányok! :/ Sokszor megfelelően (drámai) dalválasztás kérdése, ki fog nyerni, és hogy ki éppen milyen passzban van ugye. Nicolas Hallelujah nélkül ugyebár mennyire szürke is tudott lenni?!
2010. dec. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!