Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez akkor tanulás vagy szórakozás?

Ez akkor tanulás vagy szórakozás?

Figyelt kérdés

Amióta egyetemista vagyok, majdnem minden szabadidőmet (amikor itthon vagyok) feladatok oldásával, előadások átolvasásával, kisebb-nagyobb számigálásokkal töltöm. És meglep engem is de élvezem. Műszakin vagyok és szeretem.

Mielőtt valaki lehurrogna elmondom, hogy nem vagyok se stréber sem pedig kocka. Szoktam bulizni, barátokkal lógni, kocsmázni. Viszont ha itthon vagyok játszás meg filmezés helyett inkább ilyesmikkel foglalkozom.


2010. dec. 19. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
isten tartsa meg jó szokásod
2010. dec. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tök jó neked! :D

Én egyszerűen ha muszáj akkor sem tudok tanulni! :(

2010. dec. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én sem voltam ilyen eddig...csak mióta egyetemen vagyok. Én arra fogom, hogy érdekel az amit tanulok.
2010. dec. 19. 17:55
 4/4 anonim ***** válasza:
de jó neked bár én is ilyen lennék, biztos jobb jegyeim lennének :|
2010. dec. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!