Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinálsz szilveszterkor?

Mit csinálsz szilveszterkor?

Figyelt kérdés
2010. dec. 21. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Kis Grófó koncertjén nyomulok a rajokkal.
2010. dec. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Első->LOL:)


Hát előre láthatólag bámulom a tv-t éjfélig, aztán éjfélkor kimegyek az udvarra, megnézem a szomszéd tüzijátékát, aztán bejövök, pezsgőzöm, nézem egy kicsit még a tv-t ha van kedvem, elalszom, reggel fölkelek, és mérges leszek hogy már megint nem mentem sehová bulizni.

Hozzá teszem életemben 1x sem voltam még bulzni 16 éves vagyok ( fiú ). ja és néha szoktam lesni a bulizókat, ugyanis a szomszédban is szoktak lenni bulik, főleg szilveszterkor, de engem senki nem hív sehová.

2010. dec. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, ja és még barátnőms em volt sohasem, szűz vagyok, nem tetszem a lányoknak.

Nincs sok pénzem, plazma tv-m sincs, és profi 5.1-es cuccom sem.

Mindig álmodozom arrol hogy veszek egy nagy plazmát, hozzá jó hangcuccot stb, se sohasem jön össze.

Szóval sz@rt sem és az életem.

2010. dec. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Megint előző vagyok, imádom a filmeket ha tehtném havi 4-5x is elmennék moziba, de nincs tulsok barátom, szóval oda sincs menni senkivel.

Tesom még csak 8 éves várnom kell pár évet még, aztán mehetünk eggyütt moziba, de hol van az még.

Holnap lehet hogy öngyilkos leszek, elegem van már magambol, amilyen szerencsétlen vagyok stb..

2010. dec. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, és te mit csinálsz?
2010. dec. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért ne tessék megölni magát! Pár év múlva már minden könnyebb lesz.
2010. dec. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én bulizok haverokkal! Ne legyél öngyilkos!
2010. dec. 21. 13:38
 8/8 anonim válasza:

Ez az hogy semmit xD

Anyukám ,apukám,testvérem elmegy,itthon maradok a másik testvéremmel.

Este TV-zek egyet éjfélkor meg megnézem a tüzijátékot,azt boldog újévet! :)

Ennyit a szilveszterről.

2010. dec. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!