Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinálsz szilveszterkor?...

Mit csinálsz szilveszterkor? És hol leszel?

Figyelt kérdés

Ha nincs programod vagy épp nincs kivel elmenned bárhova is akkor elmehetnénk együtt :D Persze ha nem vagy az ország másik felén és kedved is lesz eljönni :D

Ja ez lánynak szól....

Helyszín: Kaposvár

20/L


2009. nov. 29. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Messze van az még, különben sem tervezek előre semmit mert akkor tuti nem jön össze.

19/F

2009. nov. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Otthon. Nem szeretem a szilvesztert a nagy hangzavar miatt (akinek van gyereke és/vagy háziállata az tudja miért).

Egyébként nem egy olyan nagy szám, egy nap a sok közül. Egy jó indok, hogy miért lehet hullarészegre inni magát az embernek.

Ha választani kell, akkor inkább a karácsony. Nem kell családban lenni, még akkor is lehet élvezni, ha egyedül vagy épp. Például én nem ünneplem, de olyan jó érzés, amikor végigsétálsz az üresen kongó városon, közben karácsonyi díszek mindenhol, feldíszített házak, mindenhonnan jön a karácsonyi hangulat... főleg, ha még hó is van!

De a szilveszterben nem látok semmi szépet. Hangos, szemét mindenhol, bulizás az új évért, közben meg ugyanolyan nap, mint a másik.

2009. nov. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én bulizok egy szórakozóhelyen! :D
2009. nov. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!