Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik szervhez kell fordulnom...

Melyik szervhez kell fordulnom, ha internetes vásárlásnál ingyen postaköltséget mondtak, írtak, majd amikor érkezett a csomag, kifizettették velem?

Figyelt kérdés
Vásároltam egy internetes oldalon valamit, amihez azt írták hogy akció, 1 db vásárlása esetén is ingyen házhozszállítás. Az oldalon a megrendeléseimnél is az volt feltüntetve hogy szállítási költség 1.20 Ft. A rendelés visszaigazoló e-mail-ben is 1Ft-ot tüntettek fel szállítási költségnek. Amikor ideért a futár 950Ft-al többet kellett fizetnem. Kinek kevés összeg és nem foglalkozik vele, kinek nagy összeg, összegtől függetlenül bosszantó. Felhívtam őket, kérték hogy e-mail-ben is írjam le a problémámat. Azóta mennek az e-mail-ek és állítják, hogy nekem akkor sem lehetett ingyen, hiába mutatom nekik a tőlük kapott levelet stb... Nem akarom annyiba hagyni, főleg úgy, hogy engem járatnak le azzal, hogy értetlennek titulálnak be, holott a bizonyíték ott van, csak ők nem akarják elfogadni. Milyen szervhez kell ilyenkor fordulnom? Ahol jelezhetem ezt? Köszönöm!
2010. dec. 21. 13:18
 1/2 anonim ***** válasza:

fogyasztóvédelem. lehet én nem is vettem volna át így a csomagot. kivéve, ha nagyon fontos a dolog amit rendeltél.

amúgy a levelezéseidben említsd meg a fogyasztóvédelemhez való fordulást és lehet máshogy állnak majd hozzád. mi már jártunk így, ez volt a kulcsszó, onnantól pikk-pakk rendeződtek a nézeteltérések. bár nem ilyen problémánk volt az eladóval.

2010. dec. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ird meg melyik ez a gennyes oldal, kiváncsi vagyok melyik csinál ilyet. Egy kis reklám nem árt nekik!
2010. dec. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!