Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretném megváltoztatni a...

Szeretném megváltoztatni a teljes nevem magyarról külföldire (angolra). Felteszem ezt Magyarországon kell megtenni. Lehetséges ez ilyen formában és mennyibe kerül? :S

Figyelt kérdés
Kanadában tervezem a jövőm, és egyszerűbbé tenné az életem, ha nem kéne folyton betűzni a nevem és kérdésekre válaszolgatni a nevemmel kapcsolatban..
2010. dec. 21. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Az új nevedet is betűzgetned kell majd, ha kérik, ráadásul kérhetik a születési nevedet és akkor betűzheted az eredetit is.

Úgy hogy vagy ne menj Kanadába, vagy tanuld meg a neved.

2010. dec. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz értelmes választ adni ne írj semmit, idiótákból van körülöttem bőven a való világban is köszi.:D Mindjárt egyszerűbb azt mondani egy hivatalos helyen, hogy Kate Stephen, mint hogy Tömlős Krisztina, nem gondolod???
2010. dec. 22. 19:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Magyar vagyok Angliában élek és itt az esetek 90%-ában az embereknek betüzgetnie kell a nevüket.
2010. dec. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de még mindig nem kerültem közelebb a válaszhoz. =/
2011. jan. 20. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!