Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki veszi azt be h Csaba...

Ki veszi azt be h Csaba tisztességesen nyerte meg az x. faktort? :D

Figyelt kérdés
ugyanis anyukám olvasta Veca kiesése előtt egy fél órával a neten h:"igaz h ma Janicsák Veca fog kiesni?" + eddig Norbi sosem párbajozott és pont akkor mikor a döntőbe jutásról volt szó akkor hagyták cserben a rajongói(akik többen voltak mint Csaba+Nikolas összes rajongója)..mellesleg az ilyen műsorokban a közjegyzőnek kéne átadni a borítékot nem a fülükre kéne mondani-.-
2010. dec. 21. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
én nem, már semmit sem hiszek el ami az ilyen műsorokban történik
2010. dec. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%

Tökmindegy hogy hogyan gondoljátok anyáddal akkor is ő nyert és ezen nem lehet változtatni.

Amúgy hallottam 1-2 olyan dolgot hogy akik ide jelentkeznek azoknál már az első adás után eldöntik hogy ki nyerje meg a versenyt. És mikor Norbi kiesett egy nő 75 sms-t küldött neki és az összeset visszaküldték hogy rossz kódot írt be. Ez szerintem egy NAGY CSALÁS AZ EGÉSZ én azért nem is nézek ilyeneket.

Itt közrejátszik ám a versenyzők származása is.

2010. dec. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%
Az ilyen műsorokban sosincs tisztesség.
2010. dec. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

volt benne csalás,persze.Norbinak kellett volna nyerni.

de örülök hogy Csaba nyert és nem Nikolas

2010. dec. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Norbi testi épségének védelmében meg kellett bundázniuk sajnos...
2010. dec. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!