Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aranyos volt VV Csaba tegnapi...

Aranyos volt VV Csaba tegnapi viselkedése Kingával?

Figyelt kérdés
A tegnapi adásra gondolok... Attila szerintem túl lépett a célon nem? Mi a véleményetek Csabáról és ahogy viselkedett Kingával?:) szerintetek lesz ott valami vagy csak udvariasságból volt?:D
2011. okt. 6. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Mi az a VV? Ki az a Csaba, Kinga, Attila??
2011. okt. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Miért nézel ilyen szennyeket??
2011. okt. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt aranyos,és Kingának nem jön be Csaba egyáltalán,szerintem Attiláért van oda,annak ellenére is amit művelt vele.Éjszaka néztem őket a neten online,és úgy tűnt kibékültek.Na és szerintem is kissé túllőtt a célon Attila,de hát szerelmes Kingába,és csak féltékenységből tette amit tett.
2011. okt. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg aranyos volt Csabától. Meg amikor Attila kiment a szobából azt mondta hogy sírjatok úgyis lányok vagytok..De akkor szerinte ez a férfias hogy egy nőről le tudja tépni a melltartót ások előtt? Szerintem az a férfias hogy Csaba utána ment és megvigasztalta Kingát.
2011. okt. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 dirtboy ***** válasza:
74%

nem kell ezen kiakadni,ez volt a forgatókönyvben hogy annak az Attilának le kellet tépni a ruháját a lánynak,kész ennyi volt.

a feladatát végre hajtotta a srác,villantott gondolom a csaj nőtt a nézettség,van miről beszélni. megint keresett egy kis plusz pénzt az rtl.

2011. okt. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!