Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek mondhatom el? Normális?

Kinek mondhatom el? Normális?

Figyelt kérdés

Szóval nagyon szeretek alkotni. Nem volt felhőtlen gyermekkorom, és most, hogy egyetemista lettem, szinte alig tartom a családommal a kapcsolatom, ami egyébként sem volt túl jó, úgyhogy a családom kilőve.

Szóval inkább dalokat szoktam írni. Van már úgy 80 saját számom (az első szalonképesebbet 14 évesen írtam, és most vagyok 19), és szerintem egész jók. És itt jön a gubanc, hogy mégsem merem megmutatni senkinek, pedig van, hogy hallok egy dalt, vagy egy hangot, és úgy gondolom, hogy ha neki sikerült, nekem is sikerülhetne (mármint túlesni azon, hogy megmutatom v.kinek); tudom, nagyképűen hangzik, de mégsem vagyok elég "nagyképű" ahhoz, hogy bárkinek is megmutassam őket. Pedig van egy pár nagyon jó barátom, és ők is látják, hogy valamit titkolok előlük. És tényleg megmutatnám nekik, de félek tőlük, hogy hogyan reagálnának. Lehet, hogy hülyének néznének, vagy nyálasnak, és utána nem úgy gondolkoznának rólam, ahogy előtte.

Bocsánat a hosszú leírásért, meg hogy itt problémázok Gyk-n, de tényleg senki nem hallotta még őket, egyetlenegyet sem, és baromi idegesítő, és szánalmasnak érzem magam, amiért már lassan hat éve szerencsétlenkedek magammal.


(19/l)


2010. dec. 22. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem nagyképűség a dolog és nem nyálasság. Van aki ebből csinál pénzt. Azért akiben megbízol, annak sztem megmutathatod. Mit gondolsz, milyen baj lenne belőle?
2010. dec. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én szívesen meghallgatom neked és mondok róla őszinte véleményt, ha szertnéd:)

Egyébként azok nem igazi barátok, akik emiatt téged bántatnának! Nem kellene cikisnek érezned magad! Ők max irigyek lehetnek rád! Ha gagyi lett, bár nem hiszem, akkor nevettek együtt egy jót, ha meg nem, akkor legyél büszke!

2010. dec. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!