Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan képesek a zsebtolvajok...

Hogyan képesek a zsebtolvajok észrevétlenül kicsenni az áldozat zsebéből a pénztárcát?

Figyelt kérdés

Nekem sosem sikerült. Mondjuk én csak haverokat akartam megviccelni, de mindig észrevettek.

Hogy csinálják??


2010. dec. 23. 00:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Rohadt sokat gyakorolnak! Egyébként engem is mindig észrevettek :/
2010. dec. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor gyakorlok még haverokon. 8)
2010. dec. 23. 00:41
 3/10 anonim ***** válasza:
Vagy menj ki Nápolyba mafiasegédnek a kis 10 éves gettókölkök mellé, ott azok tolják :D
2010. dec. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Megyek, tanulok tőlük!

Taníííííts Mesteeeeeer!!!

2010. dec. 23. 00:51
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyszer én is kipróbáltam a haverommal. Ő nem vett észre, de a mellettünk álló 2 néni igen....
2010. dec. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

De hát akkor mi a titkuk a tolvajoknak?

Tolvajok, jelentkezzetek!

2010. dec. 23. 01:29
 7/10 A kérdező kommentje:
De akkor már el lehet futni, a nénik nem érnek utol, és mire az áldozatnak leesik, addigra már el is adtad azt, amit szereztél.
2010. dec. 23. 01:30
 8/10 A kérdező kommentje:
Mármint ha nem haverral próbálkozol, és tényleg lopási szándékaid vannak.
2010. dec. 23. 01:31
 9/10 anonim ***** válasza:

annyira nem nagy kunszt azért, a kulcs az hogy jól meg kell választani az áldozatot.

Nem mindegy milyen ruhában van, meg hogy mennyire szemfüles (ezt lehet sejteni azért a mozgásából, testjeleiből) meg persze az is kell h mozgásban legyen, lépcsőn a legkönnyebb elcsenni egy pénztárcát)


Ha ezekre figyelsz, és megvan az alapvető technikai tudásod, (az szintén nem nagy dolog, 1-2 nap gyakorlás) akkor nem buksz le könnyen.

2011. dec. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
azt kihagytam h a környezetre is figyeli kell azért, minél nagyobb a tömeg annál nehezebben vennek észre,m égha ott állnak si melletted, youtubon vannkdurva videók, zebránál 10 centire állnak tőle, nem is kevesen. mégse veszi észre senki, pedig ráadásul elég feltűnően csinálja...:)
2011. dec. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!