Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinál a GHB? Van aki...

Mit csinál a GHB? Van aki azt mondta, hogy az áldozat (akit bedrogoztak) az elájul, mintha aludna. És olyat is hallottam, hogy mindenkibe szerelmes lesz és mindenkivel le akar feküdni. Melyik igaz?

Figyelt kérdés

ui.: tudom, hogy emlékezetkiesést okot.

Nem akarok semmit, nem is akarom kipróbálni... stb.

Csak kíváncsi vagyok!


2011. aug. 31. 00:04
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
kb bealtat és nem emlékszel töle semmire.nők italába keverik bele mert szintelen szagtalan folyadék. de aki igy akar meghúzni egy csajt az egy szánalmas gyökér:D
2011. aug. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
szeretetfless az ekitöl van de akk se akar a fogyasztó lefeküdni mindenkivel:D
2011. aug. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én nem tudom kinél mit vált ki én egyszer próbáltam de engem rendesen fejbe ütött,nincsenek flessek meg semmi egyszerűen mintha fejbe vágtak voltam,de magamnál voltam végig pedig aztán nem gyengén toltuk,egy üveggel elment másfél óra alatt 3unknak,igaz mdma is volt a szervezetünkben lehet az nem engedte hogy kidőljünk de pár perc hatása volt csak
2011. aug. 31. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A Gina kiüt egy időre. Eszméletvesztés.

A szeretet túláradás mástól van.

De ha így kúrsz meg valakit az nemi erőszak!

2013. okt. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!