Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik olyan, amikor azthisze...

Létezik olyan, amikor azthiszed hogy álmodsz, de valójában nem?

Figyelt kérdés
sokszor voltmár olyan, hogy amikor voltam valahol, olyan érzés fogott urrá mintha álmodnék. nagyon lese lehet írni szavakkal. de nem az a "mintha álmodnék" mint szokták mondani, hanem msot tényleg. fura érzés lett urrá rajtam, és mintha nem tudtam volna egy pillanatig, hogy hogy kerültem oda. persze az a pillanat sok időnek tűnt, de csak egy pillanat volt. és utánna egyből eszembejutott. olyasmi érzés lett urrá rajtam, mint filmekben szokott lenni, h a külvilág zajai összemosodnak, az embere beszédei minden, és cska a saját gondolataimat hallom. és olyankor sosem emlékszek mire gondoltam. mielőtt bárki felvettné, gegészséges vagyok, agyilag is, szóval ne mitt van a probléma. véleményetek van erről? ti is éltetek ár át ilyet?
2010. dec. 24. 00:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Velem is szokott ilyen lenni.
2010. dec. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Velem is
2010. dec. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Velem is előfordult már ilyen, és igen furán éreztem magam, amikor "felébredtem".
2010. dec. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Barbieee :") válasza:

velem is szokott ilyen lenni :D

olyankor csak megjegyzem,hogy "bocsi,kihagy az agyam" :d

2010. dec. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szokott nekem is ilyen lenni:D
2010. dec. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na, most kövezzetek meg, de nekem nem. sZERINTEM EZ HÜLYESÉG ...
2010. dec. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

velem nagyon gyakran van ilyen, és borzasztóan zavar. pillanatokra eltűnik a valóság, és az álmom valósága kerít hatalmába. nehéz ilyenkor arra koncentrálni, amit épp csinálok, ilyenkor leállok néhány másodpercre, próbálom megérteni, mit akar üzenni az agyam, és soha nem értem meg, aztán következő másodperctől megy az élet tovább.

nem szeretem ezeket a pillanatokat

2010. dec. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezt úgy hívják hogy Dejavu (dézsávű) Ez olyan dolog hogy az egyik szemed egy ezred másodpercel előbb kapja za informáviót mint a másik és olyan érzés ugrik be az agyadba hogy mintha az már megtörtént volna.


Punnany massif-Álomkép


youtube-ba írd be. :)

2012. jún. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!