Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Biztos votl róla szó korábban,...

Biztos votl róla szó korábban, de szerintetek mi is történt valójában 2001. szeptember 11-én?

Figyelt kérdés

el ne kezdjetek ócsárolni, de a Pentagonos képeken nyoma sincs repülőgépnek. Nem volt se szem- se fültanú, pedig egy 50 méterrel a talaj felett repülő járat hangja az nem piskóta. Nem beszélve arról, hogy a hivatalos verzió szerint a batárnagy utasszállító Flight 77 olyan vonalat írt le, amit egy műrepülő világbajnok is megtapsolna.


Ja és a legjobb, a nyilvánosságra hozott biztonsági kamera felvétel időkódja 2001. szeptember 12-e! A hivatalos válasz a miértre: "Nem tudjuk."


2011. szept. 12. 14:26
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
egy korábbik kérdésben volt ez a link. az itt olvasható infó nagyrészét már olvastam egyéb forrásokból, filmet is láttam róla: (Painful deceptions)
2011. szept. 12. 14:35
 2/11 anonim ***** válasza:
WTC 7es épület magától omlott össze. A két fő épület pedig szabályosan magába omlott, ami csak irányított robbantás által lehetséges. :)
2011. szept. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

bocs, a link:

lucidumintervallum.com/1/wtc-al.html

2011. szept. 12. 14:35
 4/11 anonim válasza:
2011. szept. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=P_q6j6BZkHQ


e linkből a 9. percnél bemutatott képsorban ajánlom mindenki figyelmébe az időkódot. SZEPTEMBER 12-e!!!!!!!!!!

2011. szept. 13. 10:17
 6/11 anonim ***** válasza:
29%
mikor becsapódik a gép a wtc-n azon a kis területen kívül nem is látszik semmi rongálódás aztán meg csak úgy összedől hirtelen az aljától kezdve az egész magába roskad
2011. szept. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A világ legnagyobb biztosítási csalása történt!


[link]

2011. szept. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%

Hogy mi történt valójában, azt csak Bush tudná megmondani. A Korszellem (Zeitgeist) c. film is sok mindent taglal 911-el kapcsolatban. Aki nem látta annak mondanám:

- 911 előtt és utána se dőlt össze felhőkarcoló tűz miatt.

- mindkét torony ugyanúgy dőlt össze

- Shanksville-ben is lezuhant egy gép, de a hivatalos jelentés szerint a gép becsapódáskor "elgőzölgött"(acél-titán ötvözet, aminek az olvadáspontja sokkal magasabb mint ahogy a kerozin ég.

- viszont Shanksville-ben találtak emberi maradványokat, annak ellenére hogy a gép összes többi alkatrésze elgőzölgött.

- szakértők szerint a pentagonba nem csapódott gép de a kamerafelvételeket soha nem fogják kiadni.

- a légierő évekig nem hibázik, de aznap többször is.

- épp aznap tartanak hadgyakorlatokat.

2011. szept. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

én még a WTC-s dolgokat majdnem bevettem, de a


Pentagonos rész megygőzött róla, hogy ez már humbug. s utána már nem nehéz rájönni, hogy ha az egyik humbug, akkor a többi is.


S a 4. gép? Az egyik járat állítólag lakatlan területen ért földet, célját el nem érve. Erről egáltalán nem emlékszem fényképekre, videókra. Miért?

2011. szept. 16. 09:57
 10/11 anonim ***** válasza:
A 4.-ik volt az amelyik Shanksville környékén csapodott be, semmilyen célpontot el nem találva.
2011. szept. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!