Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez már beteges, nem?

Ez már beteges, nem?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért, de kezdem magam h*lyének tartani.

Szóval...az egész úgyvan, hogy csináltam HotDog-on magamnak egy "karaktert" (vagy hogy is hívjam) aztán nem tudom miért csináltam egy másikat, így van kettő. Mindkettőbe beléptem egyikről Explorer-ről a másikkal FireFox-ról. Aztán elkezdtem magammal játszani és chaten magammal beszélgetni...:S Máskor is volt ilyen az utcán, hogy hangosan magammal beszélgetek. Ez miért van? Nem a szeretet hiány okozza ebben biztos vagyok. De akko miért van ez? Tudatosan csinálom és jól is érzem magam.

Légyszi írjatok NORMÁLIS válaszokat.

Köszi.


2010. dec. 24. 20:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy beteges. Nézz csak be a Vallás témakörbe, ami ott megy, na az beteges :D
2010. dec. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy túl magányos? Amúgy meg lehet,hogy kettős személység lakozik benned,vagy skizofrén hajlam. De én nem vagyok orvos,nem ijesztegetni szeretnélek. Könnyen lehet,hogy csak túl magányos vagyok. De ha ez ennyire megrémiszt menj el orvoshoz. (amúgy hány éves vagy?)
2010. dec. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát szerintem poénkodsz csak :)

Én legalábbis megunnám a magammal való beszélgetést... Egy ideig poén, de aztán már nem :)


Én beszélgetek veled ha szeretnéd, csak írj privit :)


16/L

2010. dec. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

tényleg nem poén! inkább csak egy olyan dolog mint az, hogy a körömlakkjaimmal bábozom...:S <---ez se beteges?? van néhány fura tulajdonságom...:(

amúgy 14 vagyok.

2010. dec. 24. 20:23
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
GYÉPÉ vagy
2010. dec. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én is szoktam egy két ilyet, szerintem nem beteges amíg nem gátol a "normális" tevékenységekben
2010. dec. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem betegség.

Ha szeretsz magaddal beszélgetni, a www.nemtom.hu-t imádni fogod! :)

2010. dec. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ma 20:20-as vagyok.


Nem, nem beteges :)

Mindenkinek vannak ilyen kis hülye szokásai, szerintem vicces :)

2010. dec. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
vicces??:D engem inkább megrémít:( bár...magammal jobban elvagyok... de nem vagyok GYÉPÉ!
2010. dec. 24. 20:33
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi rémít meg ezen?:D
2010. dec. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!